techbord.com فقط 37٪ از مناطق روستایی جهان به اینترنت دسترسی دارند

ممکن است فکر کنید اکثر مردم جهان در خانه به اینترنت دسترسی دارند اما دنیا جایگاه بزرگی دارد. طبق تحقیقات جدید ، حدود 72 درصد از خانوارهای مناطق شهری در سال 2019 به اینترنت در خانه دسترسی داشتند. برای مناطق روستایی ، این رقم به 37 درصد کاهش یافت.

در اتحادیه بین المللی ارتباطات بین المللی ملت (ITU) برای اندازه گیری سالانه توسعه دیجیتال: آمار و ارقام گزارش می دهند ، شکاف بین دسترسی به اینترنت در منازل شهری و روستایی در کشورهای پیشرفته اندک بود اما در کشورهای در حال توسعه به طور متوسط ​​2.3 برابر بیشتر بود.

https://techbord.com فقط 37٪ مناطق روستایی جهان به اینترنت دسترسی دارند

تفاوت بین دسترسی به اینترنت خانگی در آفریقا در مقایسه با کشورهای پیشرفته به ویژه آشکار بود. فقط 28 درصد خانوارها در مناطق شهری در این قاره دسترسی داشتند ، اما این هنوز هم 4.5 برابر بیشتر از مناطق روستایی (6.3 درصد) است.

در بیشتر مناطق دیگر ، دسترسی به اینترنت خانگی در مناطق شهری بین 70 تا 88 درصد بود ، در حالی که مناطق روستایی از 37 تا 78 درصد متفاوت است. مناطق.

از نظر پوشش اینترنت ، تقریباً 85 درصد از جهان تا پایان سال 2020 تحت پوشش 4G قرار خواهد گرفت که از سال 2015 افزایش دو برابری را نشان می دهد. رشد سالانه کند شده است ، با 2020 فقط 1.3 درصد بالاتر از 2019 و در حالی که 93 درصد جمعیت جهان حداقل 3G قبل از پایان سال دسترسی خواهند داشت ، این فقط نیم درصد بالاتر از سال گذشته است.

https://techbord.com فقط 37٪ از مناطق روستایی جهان به مناطق دسترسی دارند ternet

سال 2020 همچنین تعداد اشتراک های تلفن همراه همراه برای اولین بار در تاریخ کاهش یافت و از 108 اشتراک به ازای هر 100 نفر در سال 2019 به 105 مورد کاهش یافت. این روند توسط کشورهای در حال توسعه پیش رفت - این رقم در سال های گذشته در کشورهای پیشرفته بیشتر بود. مشخص نیست که آیا این کاهش نتیجه یک بیماری همه گیر است یا خیر. دورن بوگان مارتین ، مدیر ITU ، گفت: "آنلاین ، با ایجاد یک کانون توجه جدی بر اتصال جهانی".

گزارش اخیر نشان داد که تفاوت گسترده ای بین کمترین و مقرون به صرفه ترین اینترنت در سراسر جهان وجود دارد. باز هم تفاوت بین کشورهای ثروتمند و نوظهور بسیار زیاد است.

فقط 37٪ از مناطق روستایی جهان به اینترنت دسترسی دارند
the-web/فقط-37-از-مناطق-روستایی-جهان-به-اینترنت-دسترسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.