خبر

 • تک بورد - سیاست های جدید اینستاگرام ، بزرگسالان DMing را متوقف می کند که آنها را دنبال نمی کنند

  سیاست های جدید اینستاگرام ، بزرگسالان DMing را متوقف می کند که آنها را دنبال نمی کنند
  27 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اینستاگرام سیاست های جدیدی را برای محافظت از کاربران جوان پلتفرم معرفی می کند. این اپلیکیشن شبکه های اجتماعی از ارسال پیام مستقیم به نوجوانانی که آنها را دنبال نمی کنند ، برای بزرگسالان منع شده است. علاوه بر این ، نوجوانان هنگام مکالمه با بزرگسالانی که "رفتارهای بالقوه مشکوکی از خود نشان داده اند " ، هشدارهایی را به آنها می دهند که به آنها احتیاط می کنند.

  دقیقاً مانند مالک فیس بوک ، حداقل سن لازم برای دارندگان حساب اینستاگرام 13 سال است. برای محافظت از نوجوانان در برابر تماس ناخواسته از شخصی که بسیار بزرگتر است ، هر فرد بالغی که سعی می کند از یک فرد زیر 18 سال که پیرو آن نیست DM را دریافت کند ، یک اعلان دریافت می کند اطلاع دادن این اقدامات ممکن نیست.

  https://techbord.com سیاست های جدید اینستاگرام متوقف می شود بزرگسالان DMing نوجوانانی که آنها را دنبال نمی کنند

  حتی اگر یک نوجوان یک بزرگسال را دنبال کند ، در مکالمه اخطارهایی را می بینند که به آنها هشدار می دهد اگر فرد مسن رفتار مشکوکی مانند ارسال داشته است تعداد زیادی درخواست پیام برای افراد زیر 18 سال.

  اینستاگرام همچنین یافتن و دنبال کردن نوجوانان را برای بزرگسالان دشوارتر می کند ، از جمله محدود کردن آنها در دیدن حساب های نوجوانان در "کاربران پیشنهادی" ، جلوگیری از آنها از کشف محتوای نوجوانان در Reels یا Explore و پنهان کردن خودکار نظرات آنها در مورد پست های عمومی توسط نوجوانان.

   https://techbord.com خط مشی های جدید اینستاگرام باعث جلوگیری از بزرگسالان DMing نوجوانانی می شود که آنها را دنبال نمی کنند

  " این به روزرسانی ها اینستاگرام می نویسد. "بخشی از تلاش های مستمر ما برای محافظت از جوانان است - و تیم های متخصص ما همچنان در مداخلات جدید سرمایه گذاری می کنند که تعاملات نامناسب بین بزرگسالان و نوجوانان را محدود می کند." / اینستاگرام می نویسد.

  کاربران جدید نوجوان نیز تشویق می شوند برای ورود به سیستم در Instagram ، نمایه خود را خصوصی کنند. اگر آنها یک حساب عمومی ایجاد کنند ، اینستاگرام بعداً اعلان هایی را ارسال می کند ، "" مزایای یک حساب خصوصی را برجسته می کند و به آنها یادآوری می کند تنظیمات خود را بررسی کنند. "Rival TikTok در ژانویه گفت که تمام حساب های زیر 17 سال خصوصی می شوند به طور پیش فرض.

  https://techbord.com سیاست های جدید اینستاگرام ، بزرگسالان DMing بزرگسالان را متوقف می کند آنها را دنبال کنید

  مشکل بزرگی که اینستاگرام با آن روبرو است این است که همه کاربران هنگام ایجاد حساب در مورد سن خود صادق نیستند. برای رفع این مشکل ، این شرکت در حال توسعه "فن آوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشین" جدید برای شناسایی و تشخیص سن افراد در هنگام ورود به سیستم است ، اگرچه در مورد چگونگی عملکرد این جزئیات توضیح داده نشده است.

خبرهای دیگر از اینترنت