خبر

 • تک بورد - سیاستمدار سنگاپوری سوئیچ کشتن اینترنتی را تصور می کند که دسترسی خردسالان را به مطالب نامناسب متوقف می کند

  سیاستمدار سنگاپوری سوئیچ کشتن اینترنتی را تصور می کند که دسترسی خردسالان را به مطالب نامناسب متوقف می کند
  30 روز و 19 ساعت قبل

  یک روش مؤثر برای جلوگیری از دسترسی خردسالان به مطالب آنلاین نامناسب برای چشمان جوان - البته به غیر از نظارت والدینشان بر آنها چیست؟ به گفته یک وزیر سنگاپور، یک پاسخ این است که سوئیچ کشتن اینترنتی همراه با درجه‌بندی محتوای جمع‌سپاری شده باشد.

  به گزارش The Register، وزیر دفاع سنگاپور، دکتر انگ انج هن، آرزوهای فنی خود را در جایزه فناوری دفاعی 2021 این شهر-دولت بیان کرد. از جمله ساختمان‌هایی با فناوری تمیز کردن یکپارچه که می‌تواند ویروس‌ها و باکتری‌ها را از بین ببرد، توانایی کار بر روی مطالب طبقه‌بندی‌شده در جایی نزدیک‌تر به خانه به جای دفتر اصلی، آموزش از راه دور بهتر، تأیید بهبود یافته برای وب‌سایت‌ها و شفافیت بیشتر در مورد کسانی که پست‌های نادرست را ارسال می‌کنند. اطلاعات آنلاین.

  یکی از امیدهای بحث برانگیز وزیر این است که "راهنمایی در زمان واقعی برای خردسالانی که هنگام گشت و گذار در اینترنت بسیار تأثیرگذار هستند. شاید حتی یک زنگ هشدار یا سوئیچ کشتن".

  در مورد اینکه چه کسی در مورد اینکه چه چیزی برای بچه‌ها مناسب است و چه چیزی مناسب نیست، تصمیم می‌گیرد، این مطالب به صورت آنلاین و در زمان واقعی جمع‌سپاری می‌شود، «مانند ویکی‌پدیا، به دلیل دقت آن». ، که مشخصاً زیاد از ویکی‌پدیا استفاده نمی‌کند.

  "بنابراین شما در مورد مثال اخیر مطالعه کردید. شخصی در نت رادیکال شده است، همه به تنهایی از شبکه اسلحه خریداری کرده است. اگر ابزاری دارید. در جایی که شما یک "چراغ چشمک زن" دارید که در حال اجراست و اگر او در جستجوی ابزاری برای سلاح است. او ادامه داد.

  وزیر اعتراف کرد که امکان واقعی شدن سوئیچ کشتن اینترنتی بسیار بعید است. او توضیح داد: «شرکت‌های تجاری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و بخشی از اتاق‌های هیجان‌انگیز و پژواک باعث سود می‌شوند و باید بین سود و مسئولیت اجتماعی تصمیم بگیرند».

  تاکید شد که این ایده‌ها هستند. فقط فهرستی از چیزهایی که "ما نیاز داریم و اگر فقط"، یعنی سنگاپور لزوماً هیچ یک از آنها را اجرا نمی کند.

  آخرین ماه اخباری را به ارمغان آورد مبنی بر اینکه سنگاپور آزمایش چند ربات به نام خاویر را در مناطقی با ترافیک زیاد که مراقب «رفتارهای اجتماعی نامطلوب» هستند، از جمله نادیده گرفتن اقدامات ایمنی کووید-19 (مانند «جمعیت بیش از بیش از» پنج نفر")، استعمال دخانیات در مناطق ممنوعه، پارک نامناسب دوچرخه ها، و دستفروشی غیرقانونی.

  اعتبار تصویر: Makezine.com

خبرهای دیگر از اینترنت