خبر

 • تک بورد - سورپرایز: Comcast در 2021 در همه جا پخش داده ها را کامل خواهد کرد

  سورپرایز: Comcast در 2021 در همه جا پخش داده ها را کامل خواهد کرد
  چند ثانیه قبل

  برای شرمندگی در میان یک بیماری همه گیر بی سابقه که بسیاری از مصرف کنندگان در خانه گیر کرده اند ، با افزایش اینترنت در حالی که خانواده ها کار می کنند و از خانه یاد می گیرند ، Comcast تصمیم گرفته است که به برنامه غیرمعمول خود برای اعمال محدودیت های ماهانه داده بپردازد. اگر اتفاقاً مشتری Comcast باشید که تاکنون از محدودیت داده ها در بازار شما پرهیز کرده است ، به نظر می رسد زمان شما تمام شده است. ISP

  محدودیت داده های 1.2 ترابایتی با اطمینان از تحت پوشش قرار گرفتن تمام قلمرو 39 ایالت Comcast در ایالات متحده ، به بازارهای زیر وارد می شوند: کانکتیکت ، دلاور ، ماساچوست ، مریلند ، ماین ، نیوهمپشایر ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، نیویورک ، پنسیلوانیا ، ورمونت ، ویرجینیای غربی و واشنگتن دی سی

  Comcast همچنین محدودیت های داده را در قسمت های باقیمانده ویرجینیا و اوهایو اجرا می کند که در حال حاضر آنها را ندارد. اینها به احتمال زیاد بازارهایی هستند که به نوعی با سایر ISP ها مانند Verizon رقابت دارند.

  پس از رسیدن به سقف داده 1.2 ترابایتی ، مشتریان باید 10 دلار به ازای هر 50 گیگابایت داده اضافی ، تا سقف حداکثر 100 دلار در ماه Comcast همچنین "ماه های حسن نیت ارائه می دهد" ، که به موجب آن مشتریان می توانند ماه های ژانویه و فوریه را ارزیابی کنند تا ارزیابی کنند که چگونه داده های محدود ممکن است بر استفاده از اینترنت آنها تأثیر بگذارد و هیچ گونه خطر شارژ اضافی ندارد.

  در تاریخ 1 ژانویه ، 1.2 TB Cap Data را به مناطق شمال شرقی ، میانه اقیانوس اطلس می آورد. در اینجا نحوه مبارزه با آن آمده است. https://t.co/87nbQoV4sf

  - درپوش را متوقف کنید! (stopthecap) 23 نوامبر 2020

  در حال حاضر ، به نظر می رسد محدودیت داده ها در مورد مشتریان اینترنت Xfinity Comcast که هزینه لایه Gigabit Pro را پرداخت می کنند اعمال نمی شود - برنامه 2 گیگابیت بر ثانیه که شروع می شود با 299 دلار در ماه. همچنین محدودیت داده در مورد "مشتریان اینترنت تجاری ، مشتریان در قرارداد اینترنتی انبوه و مشتریانی که دارای اینترنت اعتباری پیش پرداخت" هستند ، به ترتیب متن Comcast اعمال نخواهد شد.

  مثل همیشه ، Comcast شعارهای خسته را حفظ می کند این محدودیت ها به زیرمجموعه ای از "کاربران فوق العاده" هدایت می شوند و این که کلاه های داده باعث رشد یک مدل منصفانه می شوند "بیشتر استفاده کنید ، بیشتر بپردازید". البته ، Comcast همچنین مصرف کنندگان را تشویق می کند تا گزینه داده نامحدود خود را که 30 دلار اضافی در ماه است ، در نظر بگیرند.

  در حقیقت ، محدودیت های داده فقط به عنوان یک پول نقد خودسرانه و محجبه وجود دارد. آنها تصمیمی هستند که ناشی از تمایل به درآمد هرچه بیشتر ، شبکه های کم جمعیت نیستند. این ادعا که محدودیت های داده تأثیر ملموسی بر مدیریت شبکه دارند به طور آشکار نادرست است. Comcast به خودی خود ثابت کرد که محدودیت داده ها غیرضروری است ، زیرا نشان داد که شبکه آن از افزایش الگوهای استفاده از اینترنت در ماههای ابتدایی همه گیری Covid-19 بی تأثیر است.

  اگرچه دیدن Comcast برای حفظ تعجب آور نیست. البته با استفاده از داده های ماهانه بی فایده ، ناامید کننده نیست.

  اعتبار تصویر: Jonathan Weiss

خبرهای دیگر از اینترنت