خبر

 • تک بورد - سهام Netflix به دنبال رشد Covid-19 ، 13٪ سقوط کرد

  سهام Netflix به دنبال رشد Covid-19 ، 13٪ سقوط کرد
  2 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Netflix پس از مشاهده رکورد رشد مشترکان در طول سال 2020 ، از کاهش شدید تعداد افرادی که برای خدمات خود ثبت نام می کنند ، گزارش کرده است. با وجود گزارش درآمد و سود بیش از انتظار تحلیلگران ، این خبر شاهد سقوط سهام آن تا 13 درصد بود.

  Netflix در سه ماهه اول 4 میلیون مشترک جدید اضافه کرده است. این کمتر از انتظارات 6 میلیون نفری آن بود و کمتر از نصف 8.7 میلیون انتظار وال استریت بود. پیش بینی می شود سه ماهه فعلی حتی بدتر باشد. نت فلیکس معتقد است که فقط حدود 1 میلیون نفر در Q2 ثبت نام خواهند کرد ، بسیار کمتر از 5 میلیون پیش بینی شده و 9 میلیون نفر کمتر از مدت مشابه سال گذشته. این امر همچنین کمترین رشد سه ماهه شرکت را تا به امروز نشان می دهد.

  همه گیری عامل رشد مشترکان Netflix و کاهش سرعت آن است. با توجه به اینکه بیشتر دنیا تحت دستور خانه نشینی است ، سال گذشته بیش از 36 میلیون نفر ثبت نام کردند تا تعداد عضویت جهانی Netflix را به بیش از 200 میلیون نفر برسانند.

  اما Covid-19 همچنین بر تولید نسخه اصلی Netflix تأثیر گذاشت. را نشان می دهد ، و یک صفحه محتوای سبک تر از حد معمول باقی می گذارد که معتقد است رشد را کند می کند. عامل دیگر این است که همزمان با رواج واکسن ها در سراسر جهان و برداشته شدن محدودیت ها در بسیاری از کشورها ، افراد پس از مدت طولانی گیر افتادن در داخل ، فعالیت در فضای باز را انتخاب می کنند.

   https://techbord.com سهام Netflix 13٪ سقوط می کند زیرا رشد مشترکین در پی Covid-19 افزایش می یابد

  Netflix همچنین با افزایش رقابت جریان روبرو است. رقبایی مانند دیزنی +. فقط 16 ماه طول کشید تا شرکت والت دیزنی 100 میلیون مشترک را به خدمات خود جذب کرد ، به لطف نمایش هایی از جمله The Mandalorian و WandaVision.

  علی رغم کاهش سرعت ، درآمد Netflix با 24٪ افزایش نسبت به سال گذشته به 7.16 میلیارد دلار رسید سه ماه منتهی به مارس ، اما این سد سهام در معاملات پس از ساعت 13 با سقوط 13 درصدی به 484.35 دلار متوقف نشد و 25 میلیارد دلار از سقف بازار خود پاک کرد.

   https://techbord.com سهام Netflix 13٪ سقوط می کند زیرا رشد مشترکین در پی Covid-19 افزایش می یابد

  Netflix معتقد است که رشد آن دوباره سرعت خواهد گرفت در نیمه دوم سال که فصل های جدید Witcher ، You و Money Heist فرا می رسد ، همراه با ویژگی های پر ستاره از جمله Red Notice و Don't Look Up.

خبرهای دیگر از اینترنت