techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود

یک سیب زمینی داغ: سهام گیم استاپ در جمعه افزایش یافت ، وقتی صندوق های تامینی کاهش قیمت سهام را احساس کردند و سعی در "کوتاه کردن" بازار داشتند. گروهی از ردیودیتورها شور و شوق سهام را تقویت کردند و معامله گران را مجبور کردند که به دلیل ترس از ضرر ، سهام را سریعاً پس بگیرند و منجر به رشد عظیم 69 درصدی سهام فقط در یک روز شود.

سهام خرده فروش بازی های ویدیویی GameStop در روز جمعه تقریبا 70 درصد افزایش یافت و باعث توقف معاملات شد. جهش قیمت در ارزش بازار این شرکت تا حدودی به گروهی از معامله گران روز در بورس های زیرمجموعه r / wallstreetbets نسبت داده شد ، که منجر به درگیری شرکت های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در سهام گران شد.

قیمت سهام در پی انتصاب جدیدترین عضو هیئت مدیره GameStop ، ریان کوهن ، بنیانگذار Chewy ، بیش از 250 درصد در مقایسه با این زمان بیش از 250 درصد افزایش داشته است.

صندوق پرچین Citron Research قصد داشت سهام GameStop را پس از انتصاب کوهن کوتاه کند ، انتظار داشت قیمت سهام برای سقوط ، معامله گران Reddit به سرعت منجر به آنچه "فشار کوتاه" می شود.

برای طرفداران فیلم The Big Short ، رقابت با سرمایه گذاری گسترده مارگوت رابی در بازار دشوار است استراتژی های یک حمام حباب دار با یک لیوان شامپاین ، اما این یک تلاش شجاعانه است.

وقتی معامله گران احساس می کنند سهام یک شرکت سقوط می کند ، می توانند با وام گرفتن سهام از سایر سرمایه گذاران بازار را "کوتاه" کنند و بفروشند آن را با قیمت بالا وقتی سهام سقوط کرد ، آنها آن را برای سود پس می گیرند. سایر شرکت ها معمولاً این روند را مشاهده می کنند و از آن پیروی می کنند. با این وجود فعالیت این گروه مشتاق Reddit منجر به روند صعودی سهام شد که باعث شد این شلوارک ها به سرعت سهام خود را پس بگیرند تا ضرر خود را جبران کنند ، این اغلب به ضرر رقبا بود.

طولی نکشید سهام سهام GameStop 76.76 دلار قیمت داشت ، که در 12 ژانویه از 20 دلار صعود کرد.

سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
the-web/سهام-gamestop-با-رکورد-بالا-چون-گروه-reddit-باعث-ضرب-وشتم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل Take-Two می گوید ما برای بازی های ویدیویی 70 دلاری
techbord.com مدیر عامل شرکت Qualcomm در مورد بحران نیمه هادی ، خرید Arm از انویدیا
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.