techbord.com سهام علی بابا امسال 42 درصد رشد کرده است

قیمت سهام علی بابا در سال جاری 42 درصد افزایش یافته و ارزش آن را به 800 میلیارد دلار رسانده است. این رشد باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران به شرکت شده است ، که پیش بینی می شود در بلند مدت و بلند مدت به ارتفاعات بیشتری صعود کند. آیا با بیش از 750 میلیون کاربر در چین ، آیا قادر به حفظ این نرخ رشد است؟

بیشتر موفقیت های Alibaba را می توان به ماهیت انعطاف پذیر مدل اصلی تجارت آن نسبت داد. در مقایسه با غول های بزرگ تجارت الکترونیکی ایالات متحده مانند Walmart و Amazon ، هزینه های بالای علی بابا نسبتاً کم است. دلیل این امر این است که این شرکت در درجه اول مصرف کنندگان را به خرده فروشان متصل می کند و هیچ زیرساخت فیزیکی برای اداره موجودی کالا ندارد. از نظر منظر ، آمازون بیش از 700000 کارمند در لیست حقوق و دستمزد خود دارد ، در حالی که علی بابا تقریبا 117،600 نفر دارد.

در حالی که حاشیه سود خالص آمازون از درآمد فروش در 4.9 درصد از سال 2019 کمتر بود ، درآمد خالص علی بابا در همان مدت ثابت بود با 32 درصد این بدان معناست که علی بابا از همان مقدار فروش حاشیه سود بسیار بیشتری دارد. در نتیجه ، سود علی بابا در سال گذشته به 13 میلیارد دلار قابل توجه رسیده است ، در حالی که آمازون 11.58 میلیارد دلار ثبت کرده است. این شرکت چینی با درآمد کمتر از پنج برابر درآمد توانست خالص سود آمازون را پشت سر بگذارد.

نرخ رشد فعلی علی بابا بیشتر به دلیل افزایش دسترسی به چین است. این ، همراه با اثرات ویروس کرونا ، به افزایش استقبال از بازارهای خرده فروشی آنلاین کمک کرده است. پایگاه کاربری شرکت در سه ماهه اول منتهی به مارس 15 میلیون سال نسبت به سال افزایش یافته است. بسیاری از مشتریان جدید آن از مناطق کمتر توسعه یافته در چین بودند.

علی بابا در حال حاضر بیش از 750 میلیون کاربر چینی دارد. برخی از تحلیلگران ادعا می كنند كه شرارت تجارت الکترونیك در حال رسیدن به نقطه اشباع در كشورهای آسیای شرقی است.

به گفته گیل لوریا ، مدیر تحقیق در D.A. دیویدسون ، علی بابا در سنگرهای اصلی خود با رقابت سختی روبرو است و این ممکن است مانع رشد آن در آینده نزدیک شود. اوایل این ماه با CNBC صحبت كرد ، وی اظهار داشت كه این شركت ممكن است مجبور شود موقعیت خود را در بازار با گسترش خدمات خود به سایر كشورها تقویت كند.

"رشد آنها از خارج از چین حاصل می شود. برای اینکه آنها بتوانند سطح رشد خود را در حال حاضر حفظ کنند ، با نزدیک شدن چین به اشباع ، جنوب شرقی آسیا فقط برای مدت طولانی آنها را حمل می کند تا اینکه برای حفظ این رشد مجبور به ورود به برخی از بازارهای دیگر شوند. " .

سبد محصولات کنونی Alibaba شامل پلتفرم قدرتمند تجارت الکترونیکی Taobao و Tmall ، بستر تجارت خود به مصرف کننده است.

 https://techbord.com سهام علی بابا امسال 42 درصد افزایش یافته است

سبد محصولات فعلی علی بابا شامل پلتفرم تجارت الکترونیکی قدرتمند Taobao و Tmall ، آن است. پلت فرم تجارت به مصرف کننده. تصویر: قابل اشتعال

این شرکت همچنین در محاسبات ابری مبهوت است. به گفته مدیر ارشد امور مالی مگی وو ، شرکت تابعه رایانش ابری ، Alibaba Cloud ، قرار است تا پایان سال سودآور باشد. این بخش با رقابت گسترده بازیکنان معتبری مانند مایکروسافت ، آمازون و گوگل روبرو شده است.

آژانس جانبی بیش از یک دهه است که فعالیت می کند و برای نفوذ به بازار ایالات متحده تلاش می کند. در صورت وضع قوانین ضدچینی بیشتر برای محافظت از منافع تجاری آمریکا ، احتمالاً در آینده با پیچ های قانونی بیشتری روبرو خواهد شد.

اعتبار تصویر: BigTunaOnline

سهام علی بابا امسال 42 درصد رشد کرده است
the-web/سهام-علی-بابا-امسال-42-درصد-رشد-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.