خبر

 • تک بورد - سرویس DeHost Nostalgia MyHeritage عکس های قدیمی را زنده می کند

  سرویس DeHost Nostalgia MyHeritage عکس های قدیمی را زنده می کند
  چند ثانیه قبل

  TL؛ DR: فناوری Deepfakes مطبوعات بد زیادی دارد ، از ایجاد پورنو انتقام گرفته تا گذاشتن کلمات در دهان سیاستمداران ، اما اگر اهداف کاملاً اندکی ناراحت کننده باشد می توان از آن برای همیشه استفاده کرد: سایت شجره نامه MyHeritage از یک هوش مصنوعی استفاده می کند ابزاری برای متحرک سازی عکس های بستگان دیرینه.

  این سرویس که "دلتنگی عمیق" نامیده می شود ، به کاربران امکان می دهد تا تصویری از یک شخص یا افراد را بارگذاری کنند تا با استفاده از هوش مصنوعی دارای مجوز از شرکت اسرائیلی D-ID بتوانند آنها را زنده کنند. سر آنها می چرخد ​​، چشم ها حرکت می کنند و چشمک می زنند ، و حتی مثل اینکه برای عکس گرفتن عکس می گیرند لبخند می زنند.

  هوش مصنوعی پشت این ابزار از الگوریتمی استفاده می کند که با استفاده از فیلم های از قبل ضبط شده از افراد در حال حرکت چهره ها و اتخاذ حرکات مختلف این مناسب ترین ها را برای عکس بارگذاری شده در حال پردازش اعمال می کند. اگرچه نتیجه ممکن است کمی ناراحت کننده به نظر برسد ، بسیاری از کاربران این سرویس را تحسین کرده اند زیرا این سرویس زندگی اعضای خانواده دیرینه را به وجود آورد.

  این مادربزرگ بزرگ من ، کاتلین است. من همیشه احساس خیلی نزدیکی با او داشته ام حتی اگر او در حالی که من 2 ساله بودم درگذشت. این ویدئو # دلتنگی عمیق برای دیدن حرکت او اشک من را گرفت ، تقریباً مانند دیدن او در حالی که برای این عکس ژست گرفته بود. قابل توجه! #RootsTechConnect pic.twitter.com/ZRc41JOo3e

  - Mike Quackenbush (mikequack) 26 فوریه 2021

  در حالی که Deep Nostalgia می تواند پتانسیل سو mis استفاده را داشته باشد ، این شرکت می نویسد که افزودن گفتار گزینه نیست "به منظور جلوگیری از سو abuse استفاده ، مانند ایجاد فیلمهای عمیق جعلی از افراد زنده. "

  "از دیدن دوباره لبخند او بسیار خوشحالم می کند! " ویژگی جدید #DeepNostalgia #PhotoAnimation ما را برای خودت را آماده کن و شگفت زده شوی !!! https://t.co/p3h600G3MX pic.twitter.com/YdAn9IxyW0

  - MyHeritage (MyHeritage) 28 فوریه 2021

  اگر قدیمی دارید عکس ها و مایل به دیدن مجدد محتوای آنها (فقط به صورت) هستند ، MyHeritage به مردم اجازه می دهد دلتنگی عمیق را بدون تحویل هیچ گونه هزینه ای امتحان کنند. فقط به صورت رایگان ثبت نام کنید و می توانید پنج عکس را که بهبود می یابند و به gif تبدیل می شوند بارگذاری کنید. بارگذاری بیش از پنج مورد نیاز به یک حساب پرداخت شده دارد.

  MyHeritage ، که یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی ایالات متحده با پرداخت حدود 600 میلیون دلار خریداری می کند ، در سQالات متداول خود می نویسد که n o عکس ها به دست اشخاص ثالث می رسد. همچنین به افراد اطمینان می دهد که "عکس های بارگذاری شده بدون تکمیل ثبت نام به طور خودکار برای محافظت از حریم خصوصی شما حذف می شوند. "

خبرهای دیگر از اینترنت