techbord.com سرویس پستی ایالات متحده سال گذشته 1.6 میلیارد دلار از تحویل آمازون سود کسب کرد

سرویس پستی ایالات متحده (USPS) 1.6 میلیارد دلار سود بزرگ از تحویل آمازون در سال مالی 2019 بدست آورد و ادعاهای رئیس جمهور ترامپ مبنی بر از دست دادن این سرویس برای محموله های آمازون را از بین برد. در همین حال ، آمازون در حال ساخت تدارکات تحویل خود است که تقریباً نیمی از کل تحویل کالا را به خود اختصاص می دهد و در نتیجه وابستگی خود را به USPS کاهش می دهد و از 60 درصد به کمتر از 35 درصد از بسته های تحو

این اطلاعات از طریق ایمیل های داخلی و صورت های مالی به دست آمده توسط گروه ناظر نظارت آمریکایی و در گزارشی از واشنگتن پست به اشتراک گذاشته شده است. طبق اطلاعات ، USPS 1.54 میلیارد بسته آمازون را در سال مالی 2019 تحویل داده که بالغ بر 30 درصد از حجم شرکت است.

رئیس جمهور ترامپ اخیراً از آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس انتقاد کرد و ادعا کرد که USPS هر زمان آمازون ضرر می کند بسته ای را برای مشتری ارسال می کند. ترامپ همچنین ادعا کرد که USPS "باید" قیمت های خود را برای تحویل بسته ها برای آمازون افزایش دهد.

رئیس جمهور ترامپ می گوید خدمات پستی ایالات متحده "باید" قیمت های تحویل بسته ها را برای آمازون افزایش دهد. USPS به کانونی برای کنگره و انتخابات 2020 تبدیل شده است https://t.co/sCnjaLeWXv pic.twitter.com/OBMxnYS1rl

- بلومبرگ (business) 17 آگوست 2020

اسناد فاش شده ، ، نشان می دهد که USPS در محموله های آمازون سود کسب می کند. در برخی موارد ، این درآمد کاملاً قابل توجه است - در مجموع ، 1.6 میلیارد دلار برای سال مالی 2019 است.

در همین حال ، آمازون بازوی لجستیکی خود را ایجاد کرده است: در ژوئن سال گذشته ، شنیدیم که آمازون لجستیک حدود 48 درصد از بسته های خود را تحویل می گرفت. در آن زمان ، مشارکت USPS از 60 درصد به 35 درصد کاهش یافته بود. سهم UPS و FedEx که بسته های کمتری را برای آمازون تحویل داده اند ، به ترتیب در 16.5 و 1.6 درصد ثابت ماندند.

سرویس پستی ایالات متحده سال گذشته 1.6 میلیارد دلار از تحویل آمازون سود کسب کرد
the-web/سرویس-پستی-ایالات-متحده-سال-گذشته-1-6-میلیارد-دلار-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.