خبر

 • تک بورد - سرویس پخش تلویزیونی IMDb با پشتیبانی تبلیغاتی آمازون سرانجام برنامه های تلفن همراه Android و iOS را دریافت می کند

  سرویس پخش تلویزیونی IMDb با پشتیبانی تبلیغاتی آمازون سرانجام برنامه های تلفن همراه Android و iOS را دریافت می کند
  20 روز و 4 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: IMDb TV ، سرویس پخش تبلیغاتی متعلق به آمازون ، اکنون در نسخه برنامه برای دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است. من برنامه را در Fire TV هدایت کرده ام و در واقع محتوای بسیار خوبی در آن وجود دارد. مطمئناً شما باید با تبلیغات کنار بیایید ، اما وقتی نمی توانید چیز مناسب دیگری برای تماشا پیدا کنید ، هزینه کمی است.

  اگر یادتان باشد این سرویس در اوایل سال 2019 با نام IMDb Freedive راه اندازی شد. در ماه ژوئن همان سال ، IMDb این سرویس را به عنوان IMDb TV تغییر نام داد و به لطف قراردادهای جدید مجوز با Sony Pictures Entertainment ، Warner Bros. و MGM Studios ، میزان محتوای قابل مشاهده را سه برابر کرد. ماه گذشته ، آمازون یک قرارداد صدور مجوز چند ساله با Universal امضا کرد تا محتوای آن را به Prime Video و IMDb TV برساند. ارائه. شاید تلویزیون IMDb بتواند از خرید نیز سود ببرد؟

  https://techbord.com تبلیغات آمازون سرویس پشتیبانی شده IMDb TV سرانجام برنامه های تلفن همراه Android و iOS را دریافت می کند

  همانطور که Variety برجسته می کند ، سال بزرگی برای برنامه تلویزیونی IMDb بوده است ، زیرا روی Roku ، Xbox One ، Xbox Series X/S فرود آمده است. ، PlayStation 4 ، و Android TV ، Chromecast و LG Smart TVs امسال انتخاب کنید. این برنامه مدتی است در بستر Fire TV آمازون نیز موجود است.

  برای بارگیری برنامه تلویزیونی IMDb به فروشگاه برنامه مربوطه مراجعه کنید.

خبرهای دیگر از اینترنت