خبر

 • تک بورد - سرویس اشتراک 2.99 دلاری توییتر شامل گزینه Undo Tweet است

  سرویس اشتراک 2.99 دلاری توییتر شامل گزینه Undo Tweet است
  27 روز و 12 ساعت قبل

  رو به جلو: دکمه واگرد Tweet یکی از ویژگی هایی است که کاربران توییتر سالهاست درخواست می کنند. اکنون به نظر می رسد که به زودی می توان دعای آنها را مستجاب کرد - اما فقط برای کسانی که در ماهانه خدمات جدید 2.99 دلار شرکت ، Twitter Blue مشترک هستند ، در دسترس خواهد بود.

  جین مانچون وونگ ، فاقد مواد مخدر سودمند ، که ویژگی های زیادی را قبل از اعلام برنامه ها کشف کرده است ، Twitter Blue را فاش کرد. گفته می شود این هزینه ماهانه 2.99 دلار است ، هرچند وونگ معتقد است که طبقات گرانتری وجود خواهد داشت که ویژگی های اضافی را ارائه می دهند.

  توییتر همچنین در حال کار بر روی مدل قیمت گذاری اشتراکی طبقه بندی شده است ، یک طبقه دارای ویژگی های پرداختی بیشتر از دیگری برای به عنوان مثال ، کاربران در طبقات با قیمت بالاتر می توانند از تجربه های برتر مانند تجربه خواندن اخبار بدون سر و صدا (توییتر اخیراًtryscroll را به دست می آورد) https://t.co/IffFugLxpx

  - Jane Manchun Wong (@ wongmjane) 15 مه 2021

  یکی از مزایای اصلی اشتراک حذف تبلیغات از فیدهای کاربران خواهد بود. توییتر همه این برنامه ها را هنگام خرید Scroll ، یک سرویس اشتراک 5 دلار در ماه که تبلیغات را از سایت های خبری مشارکت کننده حذف می کند ، فاش کرد. این شرکت نوشت: "ما قصد داریم اسکرول را به عنوان بخشی از پیشنهاد اشتراکی که در حال حاضر در حال بررسی آن هستیم ، قرار دهیم.

  عملکرد واگرد Tweet چیزی است که بسیاری از کاربران از آن استقبال خواهند کرد. وونگ فاش کرد که توییتر در ماه مارس در حال کار بر روی این ویژگی بود. این امکان را به شما می دهد که پست ها در یک زمان مشخص ، مشابه گزینه های واگرد ارسال / یادآوری در Gmail و Outlook ، فراخوانی شوند.

  توییتر در حال کار بر روی تایمر "لغو ارسال" برای توییت ها pic.twitter.com/nS0kuijPK0

  - Jane Manchun Wong (@ wongmjane) 5 مارس 2021

  کسانی که مایل به پرداخت هزینه اضافی برای سطوح بالاتر Twitter Blue هستند از مزایای دیگری از جمله مجموعه استفاده می کنند که می تواند توییت های مورد علاقه شما را در یک مکان ذخیره کند تا بتوان به آنها دسترسی داشت. بعداً ، بر اساس ویژگی نشانک فعلی شرکت بنا شد.

  به نظر می رسد که توییتر مدتی است گزینه اشتراک را آماده می کند. قبل از خرید اسکرول ، توییتر Revue را خریداری کرد ، یک سرویس ایمیل که به نویسندگان اجازه می دهد خبرنامه منتشر کنند. و ما در ماه فوریه شنیدیم که این شرکت در حال بررسی خدمتی پولی برای افزایش درآمد خود است. اینکه چه تعداد از افراد دقیقاً ثبت نام می کنند باید مشخص شود ، اما قیمت آن به اندازه کافی پایین است که باید تعداد زیادی مشترک را جذب کند.

خبرهای دیگر از اینترنت