خبر

 • تک بورد - سایت پورنو XTube در حال خاموش شدن است زیرا مادر MindGeek با پرونده قضایی روبرو است

  سایت پورنو XTube در حال خاموش شدن است زیرا مادر MindGeek با پرونده قضایی روبرو است
  22 روز و 17 ساعت قبل

  XTube ، یکی از اولین سایت های بزرگسالان است که به کاربران امکان بارگذاری و به اشتراک گذاری فیلم های پورنوگرافی را می دهد ، سیزده سال پس از تأسیس در 5 سپتامبر بسته می شود. در حالی که هیچ دلیلی برای تعطیلی ذکر نشده است ، حدس می زند که مشکلات حقوقی مادر MindGeek در تصمیم گیری تأثیر داشته باشد.

  Pornhub و والدینش MindGeek از زمان گزارش ناسازگار نیویورک تایمز در دسامبر گذشته ادعا کردند که این سایت از فیلم های غیر توافقی ، از جمله آنهایی که تجاوز به عنف و کودک آزاری را نشان می دهد ، سود می برد ، درگیر بحث و جدال شدند. این امر منجر به توقف آپلودهای تأیید نشده توسط سایت ، قطع ارتباط Mastercard و Visa با MindGeek شد و بعدا Pornhub اقدامات ایمنی جدیدی را اضافه کرد که شامل تأیید توسط یک شرکت شخص ثالث برای بارگذاری است.

  ماه گذشته سی و چهار زن مشاهده شد از MindGeek به دلیل ادعای "یکی از بزرگترین مشاغل قاچاق انسان در جهان" و احتمالاً بزرگترین مخزن غیرنظامی پورنوگرافی کودکان در آمریکای شمالی شکایت کرد. "شکایت مدنی ادعا می کند که این یک شرکت جنایی کلاسیک است "دقیقاً مانند سوپرانوها. "

  همانطور که توسط TNW گزارش شده است ، در اعلامیه XTube مبنی بر بسته شدن در 5 سپتامبر ، هیچ اشاره ای به دلیل آن نشده است. یک دلیل احتمالی این است که میزبان محتوای غیرقانونی و بارگذاری شده توسط کاربر است و بستن سایت راحت تر از مواجهه با دادخواست دیگری است. لیلا میکلویت ، بنیانگذار جنبش مبارزه با قاچاق کالا و سو sexual استفاده جنسی #Traffickinghub ، معتقد است که این مورد وجود دارد.

  شکستن: سایت لوله های پورنو Xtube عمده MindGeek در 5 سپتامبر قطع می شود. درس: اگر می توانید " به طور قانونی کار کنید ، به هیچ وجه نمی توانید کار کنید. مرحله بعدی: Pornhub. # Traffickinghub #ShutItDown # GoodbyeXtube pic.twitter.com/gkvYeKE5wP

  - لیلا میکلویت (LailaMickelwait) 6 جولای 2021

  MindGeek صاحب ده ها وب سایت پورنو ، از جمله Pornhub ، RedTube و YouPorn ، همراه با شرکت ها و مارک های تولید بزرگسالان. هر ماه 3.5 میلیارد بازدید دارد. یک نظرسنجی اخیر نشان داد PornHub یکی از محبوب ترین راه های عبور قفل سال گذشته توسط مردم انگلیس است.

خبرهای دیگر از اینترنت