خبر

 • تک بورد - سال گذشته شاهد رکورد تعداد توییت های بازی بودیم. اینها بیشترین عناوین مورد بحث بود

  سال گذشته شاهد رکورد تعداد توییت های بازی بودیم. اینها بیشترین عناوین مورد بحث بود


  16 روز و 19 ساعت قبل

  توییتر اعلام کرده است که سال 2021 با بیش از 2 میلیارد پست در کل 12 ماه، بزرگترین سال آن برای توییت های بازی بوده است. این شرکت همچنین ده عنوان مورد بحث در مورد پلتفرم خود را در سال گذشته فاش کرد، کشورهایی که بیشتر در مورد بازی توییت کردند و چندین آمار مرتبط با ورزش های الکترونیکی.

  ریشی چادا، رئیس جهانی مشارکت های محتوای بازی توییتر، پست کرد که در سال 2021، 2.4 میلیارد توییت در مورد بازی وجود داشت. این نشان دهنده افزایش 14 درصدی نسبت به سال قبل و بیش از ده برابری است. تعداد توییت‌های بازی ارسال شده در سال 2017. چادا اضافه کرد که سه ماهه چهارم سال 2021 بزرگترین سه ماهه مکالمه بازی در توییتر بوده است.

  چادا همچنین بیشترین صحبت‌ها درباره بازی‌های سال را معرفی کرد. Genshin Impact، بازی اکشن RPG جهان باز miHoYo که در سال 2020 روی اندروید، iOS، رایانه شخصی و پلی استیشن 4 (و PS5 در سال 2021) عرضه شد، در رتبه اول قرار دارد. این عنوان رایگان به سرویس استریم GeForce Now انویدیا (که در حال حاضر در نسخه بتا محدود است) و نینتندو سوییچ نیز می آید.

  https://techbord.com سال <b>گذشته</b> <b>شاهد</b> رکوردگیری <b>تعداد</b> <b>توییت</b> های <b>بازی</b> بودیم؛ <b>اینها</b> <b>بیشترین</b> <b>عناوین</b> <b>مورد</b> بحث بودند

  در جایگاه دوم Apex Legends همیشه محبوب قرار دارد. در حالی که Final Fantasy، Animal Crossing: New Horizons، Minecraft و Fortnite نیز در این فهرست هستند.

  دلیل ناآشنا بودن برخی از این بازی‌ها برای بسیاری از غربی‌ها را می‌توان با دسته بعدی توضیح داد: کشورهایی که توییت می‌کنند. بیشتر در مورد بازی ها در اینجا ما می بینیم که ژاپن جایگاه اول را دارد - چندین عنوان ژاپنی در لیست بازی های پرمخاطب وجود دارد. پس از آن ایالات متحده در رتبه دوم، کره جنوبی در رتبه سوم و چهارم تایلند قرار دارند.


  تگ ها:

  گذشته , شاهد , رکورد , تعداد , توییت , بازی , بودیم. , اینها , بیشترین , عناوین , مورد


  v 10
خبرهای دیگر از اینترنت