techbord.com ساخت الگوهای رفتاری عمیق جعلی با ظاهری عجیب با ابزارهای آنلاین به راحتی ساخته می شوند

مد جدید رسانه های اجتماعی ، به ویژه TikTok - الگوی رفتاری جعلی عمیق را فرا گرفته است. این ویدئوهای ویروسی دارای شخصیت های معروف و مشهور مختلفی هستند که "Baka Mitai" ترانه کاریوکی را می خوانند که در چند بازی ویدیویی یاکوزا شنیده می شود.

ساخت میم ها نسبتاً ساده است و راه اندازی ویرایش فیلم سانفرانسیسکو ، Kapwing ، حتی یک آموزش گام به گام (در زیر) ایجاد کرد که نحوه انجام آن را نشان می دهد. این روش از یک تصویر هدف ، یک ویدیوی الگو ، دو فایل Tar و یک اسکریپت پایتون استفاده می کند. ویدیوی نحوه ارسال فقط کمتر از یک ماه ارسال شده است و در حال حاضر به نیم میلیون بازدید نزدیک می شود.

باکا میتای تنها آهنگ عمیق جعلی نیست که در TikTok ظاهر می شود. JVKE "وارونه " و Millie B 's "M به B ، " در میان دیگران ، میم های خود را با استفاده از این الگوی پلاگین و بازی بدست آورده اند.

اثرات ایجاد شده توسط این فرایند وهم آور و غیرواقعی است. در حقیقت ، اگر شما به اندازه کافی بزرگ شده اید و می توانید مت Frewer را به عنوان Max Headroom (زیر) به یاد بیاورید ، جلوه های تصویری ناخوشایند در فیلم های Baka Mitai کاملاً یادآور هستند. بنابراین این روش به احتمال زیاد هیچ کلیپ متقاعد کننده ای برای ضدعفونی کردن ایجاد نمی کند.

البته ، هر زمان که خبرهای عمیق خبرها را به تیتر اصلی تبدیل می کند ، بحث سو misاستفاده احتمالی اجباری به نظر می رسد.

"خیلی خوب است مرز بین استفاده از deepfakes برای سرگرمی و الگوهای رفتاری و استفاده از آنها برای آسیب رساندن ، "می گوید: گریس ویندهایم ، مدیر کانال YouTube Kapwing. "در این آموزش ، من می گویم ، " اینگونه است که شما این deepfake خاص را ایجاد می کنید. "اما نکته ترسناک در مورد اسکریپت این است که فقط می تواند برای ساخت هر نوع deepfake مورد نظر شما استفاده شود." / p>

گفته های ویندهایم کمی ملودراماتیک است زیرا همانطور که گفته شد ، این روش مصنوعات بسیار گویایی را ایجاد می کند. نتایج حتی به دره Uncanny نزدیک نمی شوند. هنوز هم سهولت استفاده از این روش قابل توجه است.

اگر چند فایل یادگیری ماشین و چند خط پایتون می توانند ویدیوهایی با ظاهر احمقانه از این دست تولید کنند ، فقط تصور کنید چه کسانی با ابزارهای پیشرفته تر می توانست انجام دهد (و انجام داده است). علاوه بر این ، ابزار ساخت این الگوهای رفتاری به راحتی در دسترس است و هر کسی می تواند استفاده از آنها را بیاموزد. هرچه زمان می گذرد ، مدل های پیشرفته AI با رابط کاربر پسند به طور حتم در دسترس قرار می گیرند.

ساخت الگوهای رفتاری عمیق جعلی با ظاهری عجیب با ابزارهای آنلاین به راحتی ساخته می شوند
the-web/ساخت-الگوهای-رفتاری-عمیق-جعلی-با-ظاهری-عجیب-با-ابزارهای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.