techbord.com ساخت الگوهای رفتاری عمیق جعلی با ظاهری عجیب با ابزارهای آنلاین به راحتی ساخته می شوند

مد جدید رسانه های اجتماعی ، به ویژه TikTok - الگوی رفتاری جعلی عمیق را فرا گرفته است. این ویدئوهای ویروسی دارای شخصیت های معروف و مشهور مختلفی هستند که "Baka Mitai" ترانه کاریوکی را می خوانند که در چند بازی ویدیویی یاکوزا شنیده می شود.

ساخت میم ها نسبتاً ساده است و راه اندازی ویرایش فیلم سانفرانسیسکو ، Kapwing ، حتی یک آموزش گام به گام (در زیر) ایجاد کرد که نحوه انجام آن را نشان می دهد. این روش از یک تصویر هدف ، یک ویدیوی الگو ، دو فایل Tar و یک اسکریپت پایتون استفاده می کند. ویدیوی نحوه ارسال فقط کمتر از یک ماه ارسال شده است و در حال حاضر به نیم میلیون بازدید نزدیک می شود.

باکا میتای تنها آهنگ عمیق جعلی نیست که در TikTok ظاهر می شود. JVKE "وارونه " و Millie B 's "M به B ، " در میان دیگران ، میم های خود را با استفاده از این الگوی پلاگین و بازی بدست آورده اند.

اثرات ایجاد شده توسط این فرایند وهم آور و غیرواقعی است. در حقیقت ، اگر شما به اندازه کافی بزرگ شده اید و می توانید مت Frewer را به عنوان Max Headroom (زیر) به یاد بیاورید ، جلوه های تصویری ناخوشایند در فیلم های Baka Mitai کاملاً یادآور هستند. بنابراین این روش به احتمال زیاد هیچ کلیپ متقاعد کننده ای برای ضدعفونی کردن ایجاد نمی کند.

البته ، هر زمان که خبرهای عمیق خبرها را به تیتر اصلی تبدیل می کند ، بحث سو misاستفاده احتمالی اجباری به نظر می رسد.

"خیلی خوب است مرز بین استفاده از deepfakes برای سرگرمی و الگوهای رفتاری و استفاده از آنها برای آسیب رساندن ، "می گوید: گریس ویندهایم ، مدیر کانال YouTube Kapwing. "در این آموزش ، من می گویم ، " اینگونه است که شما این deepfake خاص را ایجاد می کنید. "اما نکته ترسناک در مورد اسکریپت این است که فقط می تواند برای ساخت هر نوع deepfake مورد نظر شما استفاده شود." / p>

گفته های ویندهایم کمی ملودراماتیک است زیرا همانطور که گفته شد ، این روش مصنوعات بسیار گویایی را ایجاد می کند. نتایج حتی به دره Uncanny نزدیک نمی شوند. هنوز هم سهولت استفاده از این روش قابل توجه است.

اگر چند فایل یادگیری ماشین و چند خط پایتون می توانند ویدیوهایی با ظاهر احمقانه از این دست تولید کنند ، فقط تصور کنید چه کسانی با ابزارهای پیشرفته تر می توانست انجام دهد (و انجام داده است). علاوه بر این ، ابزار ساخت این الگوهای رفتاری به راحتی در دسترس است و هر کسی می تواند استفاده از آنها را بیاموزد. هرچه زمان می گذرد ، مدل های پیشرفته AI با رابط کاربر پسند به طور حتم در دسترس قرار می گیرند.

ساخت الگوهای رفتاری عمیق جعلی با ظاهری عجیب با ابزارهای آنلاین به راحتی ساخته می شوند
the-web/ساخت-الگوهای-رفتاری-عمیق-جعلی-با-ظاهری-عجیب-با-ابزارهای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com فقط بهترین معاملات فناوری Black Friday & Cyber ​​Monday
techbord.com به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
techbord.com IO Interactive با اینتل همکاری می کند تا Hitman 3 را برای پردازنده های دارای 8 هسته و بالاتر ارتقا دهد
techbord.com Crucial Ballistix RAM در اورکلاک رکورد جدید جهان 7،004 مگاهرتز دارد
techbord.com Rockstar بازی Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه به فروش می رساند
techbord.com Spotify بیش از 300000 رمز ورود کاربر را به دنبال نشت پایگاه داده خارجی بازنشانی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.