خبر

 • تک بورد - رویترز وب سایت خود را در پشت یک paywall قرار داده است

  رویترز وب سایت خود را در پشت یک paywall قرار داده است
  1 روز و 1 ساعت قبل

  رویترز را به لیست رو به رشد انتشارات مهم خبری که از یک مدل مبتنی بر اشتراک استفاده می کنند ، اضافه کنید. این سازمان خبری ، که فعالیت خود را از سال 1851 آغاز کرد ، گفت که آماده است ماهانه 34.99 دلار برای دسترسی به داستان ها در وب سایت خود از خوانندگان دریافت کند.

  این نشریه می گوید: "Reuters.com برای یک دوره پیش نمایش رایگان خواهد بود ، اما پس از پنج داستان کاربران را ملزم به ثبت نام می کند." p> این ممکن است زیاد به نظر برسد اما ظاهراً مساوی با دوره است. با بررسی سریع بلومبرگ نرخ ماهانه 34.99 دلار برای دسترسی دیجیتال نامحدود مشخص می شود. روزنامه وال استریت ژورنال که از زمان آنلاین شدن در سال 1996 پشت میز پرداخت بوده است ، در حال حاضر 38.99 دلار در ماه (هر دو پس از پایان دوره های تبلیغاتی) پرداخت می کند در حالی که نیویورک تایمز هر چهار هفته 17 دلار می پردازد. اگر می خواهید فایننشال تایمز را بصورت آنلاین بخوانید ، هر ماه 40 دلار برای شما هزینه دارد.

  https://techbord رویترز در حال قرار دادن وب سایت خود در پشت یک paywall

  رئیس بازاریابی رویترز جوش لندن این اقدام را" بزرگترین تحول دیجیتال در یک دهه اخیر رویترز "توصیف کرده است.

  رقابت شرکت هایی مانند فیس بوک ، گوگل و آمازون برای تبلیغات آنلاین یکی از دلایل تغییر رسانه ها به اشتراک های دیجیتال است.

  رویترز اوایل این هفته آلساندرا گالونی را به عنوان مدیر مسئول جدید خود معرفی کرد. هنگامی که وی هفته آینده جایگزین استفن ج. آدلر می شود ، وی اولین زنی خواهد بود که در تاریخ تقریبا 170 ساله خود رویترز را هدایت می کند.

  تصاویر با مجوز از ll.studio ، mark higgins

خبرهای دیگر از اینترنت