techbord.com رباتهای فیس بوک در اوج فصل خرده فروشی تبلیغات هزاران مشاغل کوچک را ممنوع می کنند

Facepalm: ربات های اعتدال فیس بوک شروع به منع استفاده از هزاران مشاغل کوچک برای استفاده از خدمات تبلیغاتی خود در طول هفته منتهی به جمعه سیاه کردند که این زمان بسیار مهمی برای بسیاری از کارآفرینان است. این امر به احتمال زیاد ناشی از تغییر در نیروی کار اعتدال آنها در جهت کنترل اطلاعات غلط پیرامون انتخابات ایالات متحده و بیماری همه گیر ویروس کرونا بود.

برای هفته ها و ماه های منتهی به انتخابات ایالات متحده ، فیس بوک با کمال میل پیام خود را پیرامون سانسور و تعدیل محتوا متناسب با زمان و روند مشاهده شده در سایر شرکت های رسانه های اجتماعی در حال تکامل است. بین این فصل انتخابات آمریکا و اطلاعات نادرست در مورد شیوع ویروس کرونا ، تقابل قابل توجهی وجود داشته است و بین این دو موضوع جالب توجه آنلاین ، تیم های ناظم انسانی غول فناوری دست های خود را پر کرده اند.

به همین دلیل ، آنها به شدت به ربات های میانه روی برای حفظ وضعیت موجود در این فصل جمعه سیاه اعتماد کرده اند ، ظاهرا باعث ناراحتی بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک شده است که به ابزارهای بازاریابی آنلاین فیس بوک بستگی دارند.

به طور تصادفی ، ناظران غیرانسانی فیس بوک شروع به ممنوعیت هزاران حساب کسب و کار کوچک در سرویس تبلیغاتی خود کرد که هرکدام بدون توضیح بیشتر به "نقض خط مشی" نسبت داده شدند ، که پس از چند روز لغو شد.

، گای روزن ، معاون رئیس صداقت فیس بوک ، در یک تماس مطبوعاتی اظهار داشت ، "هرچه اقدامات بیشتری انجام دهیم ، محتوای بیشتری را حذف می کنیم ، همچنین فرصت های بیشتری برای خطاهایی وجود دارد."

 https://techbord.com رباتهای فیس بوک در اوج فصل خرده فروشی تبلیغات هزاران مشاغل کوچک را ممنوع می کنند

طی یک مصاحبه با بلومبرگ ، مالک مشاغل کوچک روت هریگان توضیح داد که وی در روزهایی که بی صدا بود ، 5000 دلار از درآمد حیاتی خود را از دست داد و اظهار داشت: "... بیشتر فروش من در سال در نوامبر و دسامبر اتفاق می افتد و بس". خانم

هریگان قطعاً تنها نبود. جسیکا گروسمن ، مدیرعامل شرکت بازاریابی دیجیتال در Social مجبور شد برای مشتریان خود توضیح دهد که چرا این هفته فروش آنها به صخره ای صعود کرد و اظهار داشت ، "فیس بوک تقریباً تأثیر الگوریتم خودشان و معنای آن را درک نمی کند." وی همچنین در بین حساب هایی که مدیریت می کند تأیید کرد که هیچ الگوی آشکاری در مورد ممنوعیت ها وجود ندارد. زمانی بسیار ارزشمند برای بسیاری از افرادی که به دنبال جبران فروش از دست رفته در ماه های گذشته بودند. فیس بوک در بیانیه رسمی منتشر کرد: "ما می دانیم که تجربه هر نوع اختلال در تجارت ، به خصوص در چنین شرایط حساس سال ، ناامیدکننده است." "در حالی که ما پشتیبانی رایگان را برای همه مشاغل ارائه می دهیم ، ما به طور منظم در جهت بهبود ابزارها و سیستم های خود ، و استفاده از دسترسی و دسترسی آسان تر کار می کنیم. ما از هرگونه مشكلاتی كه ممکن است اختلالات اخیر ایجاد كرده باشد پوزش می طلبیم. "

رباتهای فیس بوک در اوج فصل خرده فروشی تبلیغات هزاران مشاغل کوچک را ممنوع می کنند
the-web/رباتهای-فیس-بوک-در-اوج-فصل-خرده-فروشی-تبلیغات-هزاران-مشاغل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.