خبر

 • تک بورد - دیزنی پلاس در حال حاضر 116 میلیون مشترک دارد که انتظارات را شکست داده است

  دیزنی پلاس در حال حاضر 116 میلیون مشترک دارد که انتظارات را شکست داده است
  13 روز و 17 ساعت قبل

  محبوبیت دیزنی پلاس همچنان در حال افزایش است. سرویس استریم در حال حاضر دارای 116 میلیون مشترک است و انتظارات تحلیلگران از 112 تا 115 میلیون را پشت سر می گذارد. این رقم نشان دهنده افزایش 12.4 میلیون مشترک بین آوریل و ژوئن است.

  دیزنی پلاس در سه ماهه گذشته مطالب زیادی را برای جذب مشترکین جدید معرفی کرد. محبوب ترین پیشنهادات آن فیلم اصلی پیکسار لوکا ، کرولا زنده ، و آخرین سری مارول-لوکی بود. همچنین مشخص شد که فروش VOD برای Black Widow در آخر هفته افتتاحیه آن 60 میلیون دلار به همراه 158 میلیون دلار در گیشه به دست آورده است. اما انتشار همزمان موجب شکایت ستاره اسکارلت جوهانسون شد.

  دیزنی همچنین نشان داد که مشترکین Hulu به 42.8 میلیون نفر رسیده اند ، و عضویت در ESPN Plus ، که امروز افزایش قیمت دیگری دارد ، اکنون 14.9 میلیون نفر است.

  دیزنی پلاس تا رسیدن به 209 میلیون مشترک جهانی Netflix هنوز راهی در پیش دارد ، اما مهم است که به یاد داشته باشید که این سرویس کمتر از دو سال عمر دارد ، در حالی که رقیب اصلی آن ابتدا به کاربران امکان پخش عناوین را داد. در سال 2007.

  دیزنی پیش بینی می کند که تا اواخر سال 2024 بین 230 تا 260 میلیون کاربر جهانی برسد ، که در آن زمان فقط پنج سال زنده بوده است. این شرکت در 9 ماه اول پس از راه اندازی ، هدف مشترک مشترک پنج ساله خود را پشت سر گذاشت.

  در حالی که پیش بینی های مشترکان را در سه ماهه اخیر شکست داده بود ، دیزنی از سال 2020 خماری را احساس می کند ، زمانی که مردم جمع شدند به خدمات جریان با توجه به اینکه بیشتر جهان در خانه بسته بود ، تقریباً دو برابر تعداد مشترکان جدید (24 میلیون) در همان دوره آوریل - ژوئن سال گذشته جذب شد. دیزنی همچنین با تعدادی از رقبا ، از جمله اپل و HBO سر و کار دارد. اما با امثال مجموعه های اوبی وان و فصل جدید ماندالورین در راه ، آینده به نظر می رسد گلگون.

خبرهای دیگر از اینترنت