خبر

 • تک بورد - دیزنی پلاس اعلام کرد که افزایش قیمت 1 دلاری ، بازگشت هایدن کریستنسن به عنوان ویدر در سریال Obi-Wan Kenobi

  دیزنی پلاس اعلام کرد که افزایش قیمت 1 دلاری ، بازگشت هایدن کریستنسن به عنوان ویدر در سریال Obi-Wan Kenobi
  4 روز و 19 ساعت قبل

  دیزنی تأیید کرده است که قیمت دیزنی پلاس را از ماه مارس 2021 ماهانه 1 دلار در ایالات متحده افزایش می دهد. برای کمک به انتشار اخبار مربوط به اشتراک جدید $ 7.99 ، این شرکت تعداد زیادی از مجموعه های مرتبط با جنگ ستارگان را به سرویس پخش جریانی خود اعلام کرد.

  دیزنی طی تماس سرمایه گذاران خود افزایش قیمت را اعلام کرد. از 26 مارس 2021 ، مشترکین در ایالات متحده ماهانه 7.99 دلار یا سالانه 79.99 دلار پرداخت می کنند. غول سرگرمی همچنین قیمت Bundle Disney خود را که شامل Disney + ، Hulu و ESPN Plus است ، با 1 دلار افزایش به 13.99 دلار در ماه افزایش می دهد.

  گرچه هیچ کس افزایش قیمت را دوست ندارد ، به غیر از شرکتی که آن را معرفی می کند ، اما محتوای جدید فراوانی به دیزنی پلاس می رسد که می تواند مشتریان را متقاعد کند که در این بازار جا بیفتند. در ماه مارس ، سریال مورد انتظار Loki می آید ، همان ماه The Falcon and the Winter Soldier (19 مارس) ، و طرفداران جنگ ستارگان در ترکیب آینده بزاق خواهند کرد.

  مارچ فیلمبرداری از Obi را می بیند - آیا کنوبی شروع می شود اوان مک گرگور نقش خود را از پیش درآمد تکرار می کند و ما فقط شنیده ایم که هایدن کریستنسن بار دیگر دارت ویدر را به تصویر می کشد. این سریال حدود ده سال پس از وقایع انتقام از شیطان اتفاق می افتد.

  هیدن کریستنسن در نقش دارت ویدر بازگشت و به یوان مک گرگور در OBI-WAN KENOBI پیوست. سریال اصلی 10 سال پس از وقایع دراماتیک انتقام سیث آغاز می شود و به # دیسنی پلاس می آید. pic.twitter.com/9WR2npRUkk

  - جنگ ستارگان (starwars) 10 دسامبر 2020

  مجموعه دیگری که در جهان جنگ ستارگان تنظیم می شود ، Ahsoka است. در آن جدي آهسوكا تانو حضور دارد كه اولين بار در نمايش هاي انيميشن Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels ديده شد. روزاریو داوسون در فیلم ماندالوریان و نمایش جدید آینده نقش او را بازی می کند.

  سریال دیگری که در جدول زمانی ماندالوریان تنظیم شده است ، جنگ ستارگان: رنجرز جمهوری جدید ، به همراه سریالی با حضور لاندو کالریسیان اعلام شد.

  Ahsoka ، یک سری اصلی جدید ، با بازی RosarioDawson و تنظیم شده در جدول زمانیTheMandalorian ، به دیسنی پلاس می آید. pic.twitter.com/ZojpCkhPS7

  - دیزنی (Disney) 10 دسامبر 2020

  دور از محصول پخش جریانی ، دیزنی فاش کرد که یک فیلم اسکادران سرکش به کارگردانی پتی جنکینز از فیلم Wonder Woman در سال 2023 به سینماها می آید.

  pic.twitter.com/e3N00xCr5i

  - پتی جنکینز (PattyJenks) 10 دسامبر سال 2020

  تغییر قیمت دیزنی پلاس به زودی پس از آنکه Netflix هر ماه 1 دلار به لایه استاندارد خود اضافه کرد ، در حالی که گزینه حق بیمه آن 2 دلار افزایش یافت.

خبرهای دیگر از اینترنت