خبر

 • تک بورد - دولت بایدن می خواهد هر آمریکایی به باند پهن دسترسی داشته باشد

  دولت بایدن می خواهد هر آمریکایی به باند پهن دسترسی داشته باشد
  11 روز و 15 ساعت قبل

  به عنوان بخشی از برنامه مشاغل آمریکایی ، دولت بایدن می خواهد دسترسی پهنای باند مطمئن و مقرون به صرفه را برای همه آمریکایی ها در سراسر کشور فراهم کند. برای این اتفاق ، بایدن قصد دارد 100 میلیارد دلار در طول هشت سال در شبکه های ضد آینده متعلق به شهرداری سرمایه گذاری کند.

  همان کاری که دولت فدرال در سال 1936 با "آوردن برق به تقریباً هر خانه و مزرعه در آمریکا" انجام داد ، جو بایدن سعی خواهد کرد همین کار را با اینترنت باند پهن انجام دهد. با توجه به اهمیت آن برای مشاغل روزمره ، مدرسه و مراقبت های بهداشتی ، به راحتی می توان گفت دسترسی باند پهن برای توسعه ایالات متحده و هر جامعه مدرن برای این امر بسیار مهم است.

  با وجود پهنای باند اهمیت این است که تعداد زیادی از آمریکایی ها بدون دسترسی به آن وجود دارند. طبق گزارش کاخ سفید ، "" بیش از 30 میلیون آمریکایی در مناطقی زندگی می کنند که هیچ زیرساخت باند پهن وجود ندارد که سرعت حداقل قابل قبولی را فراهم کند. "چرا؟ به دلیل عدم وجود زیرساخت ها در مناطق روستایی و سرزمین های قبیله ای ، و همچنین به دلیل "برخی از بالاترین قیمت های باند پهن در میان کشورهای OECD."

   https://techbord.com دولت بایدن می خواهد كه هر آمریكایی به پهنای باند دسترسی داشته باشد

  همانطور كه ​​جو بایدن رئیس جمهور اظهار داشت ،" "آمریكایی ها هزینه زیادی برای اینترنت. "برای مقابله با این ، دولت وی " متعهد است كه با كنگره برای یافتن راه حلی برای كاهش قیمت اینترنت برای همه آمریكایی ها ، افزایش فرزندخواندگی در مناطق روستایی و شهری ، ارائه دهندگان خدمات مسئول و صرفه جویی در هزینه مالیات دهندگان همکاری كند. "

  سرمایه گذاری 100 میلیارد دلاری همچنین شامل ساخت شبکه های "اثبات آینده" در مناطق فاقد زیرساخت برای افزایش پوشش خواهد بود. "تأمین كنندگانی كه فشار كمتری برای جلب سود و تعهد برای خدمت به كل جوامع دارند " مانند دولت های محلی ، غیرانتفاعی و تعاونی ها برای مدیریت این شبكه ها در اولویت خواهند بود.

  در اخبار مربوط یک ماه پیش از FCC فراخوانی شده بود تا تعریف اینترنت "پرسرعت" را از 25/3 مگابیت بر ثانیه به حداقل 100/100 مگابیت در ثانیه به روز کند.

  "با برداشتن موانعی که مانع از ارائه خدمات متعلق به شهرداری یا وابسته به شهرداری ها و تعاونی های الکتریکی روستایی می شوند ، در یک زمینه رقابت حتی با ارائه دهندگان خصوصی ، قیمت و رقابت بین ISP ها را شفاف تر کنند." علاوه بر این ، این برنامه قصد دارد تا ارائه دهندگان اینترنت را فاش کند قیمت گذاری آنها ، احتمالاً پایان دادن به هزینه های پنهان.

  دولت ایالات متحده اولین برنامه ای برای پوشش 100٪ از کشور با دسترسی باند پهن نیست. خدمات Starlink از زمان شروع بتا قوی بوده است. در هر صورت ، کاربران اینترنت بدون دسترسی باند پهن به خاطر آن سپاسگزار خواهند بود.

  اعتبار تصویر: مقایسه فیبر

خبرهای دیگر از اینترنت