خبر

 • تک بورد - دولت ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین را که از جاده ابریشم به سرقت رفته بود ، کشف و ضبط کرد

  دولت ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین را که از جاده ابریشم به سرقت رفته بود ، کشف و ضبط کرد
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در اوایل این هفته ، انبوهی از بیت کوین از یک کیف پول دیجیتالی به کیف پول دیگر منتقل شد. این اولین باری بود که این حساب از سال 2015 لمس می شد و با توجه به مقدار پول مربوط ، مردم توجه می کردند. چه کسی عامل انتقال تقریبا 69،370 بیت کوین (کمی بیش از 1 میلیارد دلار) بود که گفته می شود به بازار سیاه آنلاین Silk Road مرتبط بودند؟ آیا کسی به عملیات قبلی وابسته بود ، یا احتمالاً خود راس ا

  همانطور که مشخص شد ، این دولت ایالات متحده بود.

  وزارت دادگستری روز پنجشنبه گفت که دارایی های دیجیتال را در تاریخ 3 نوامبر در اختیار گرفت. آنها ادعا می شد که آنها به شخصی ناشناس متصل بودند که به عنوان فردی شناخته شده است X ، که گزارش شده بود وجوه خود را از Silk Road در سال 2012 یا 2013 به سرقت برده است.

  در این شکایت مدنی صرفاً ادعا می شود که دارایی خاصی مشروط به ضبط می شود. ایالات متحده باید با معیار غلبه بر شواهد ثابت کند که این موارد مشمول ضبط می شوند. در صورت غلبه ایالات متحده ، دادگاه حکم به منفعت کلیه منافع هر مدعی بالقوه خواهد داد.

  هویت فرد X برای دولت شناخته شده است و شخصی است که سالها قبل سکه ها را از جاده ابریشم جابجا کرده اما مورد استفاده قرار نگرفته است در اسناد دادگاه مشخص نشده است.

  https://techbord.com دولت ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین را توقیف می کند که از جاده ابریشم به سرقت رفت

  FBI در اواخر سال 2013 بازار ابریشم ، یکی از بزرگترین مراکز فروش آنلاین مواد مخدر و خدمات غیرقانونی را که از گذشته وجود داشته است ، تصرف کرد. راس اولبریخت ، مدیر عامل سایت ، دستگیر شد و بعداً در تمام اتهامات مقصر شناخته شد. وی در حال گذراندن یک مجازات مادام العمر در زندان بدون امکان آزادی مشروط است.

  اسناد دادگاه ادعا می کند که اولبریخت از هویت آنلاین فرد X آگاه شده و "فرد X را به دلیل بازگشت ارز رمزپایه تهدید کرده است." "کاربر در عوض سکه ها را پس نداد ، آنها را نگه داشت اما آنها را خرج نکرد.

  در 3 نوامبر سال 2020 ، فرد X رضایت نامه و توافق نامه ای را برای ضبط با دادستانی ایالات متحده ، منطقه شمالی کالیفرنیا امضا کرد. . در آن توافق نامه ، فرد X ، با جلب اموال متهم به دولت ایالات متحده موافقت کرد.

  تصاویر با مجوز از Maxx-Studio ، Jarretera

خبرهای دیگر از اینترنت