خبر

 • تک بورد - در پی افزایش هفت برابری هفته گذشته ، ردیتورها در حالیکه ارزش Dogecoin به نصف کاهش یافت ، تجمع کردند

  در پی افزایش هفت برابری هفته گذشته ، ردیتورها در حالیکه ارزش Dogecoin به نصف کاهش یافت ، تجمع کردند
  24 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Dogecoin از جمعه هفته گذشته با پرش معامله گران روزانه روی ارز رمزنگاری شده مبتنی بر meme ، هفت برابر افزایش یافت. ارزش سکه تا روز شنبه به نصف کاهش یافت اما بازارهای مختلفی از جمله Robinhood ، که هنوز انتقادات خود را نسبت به سهام GameStop از هفته گذشته دریافت می کنند ، سپرده های حساب برای خرید رمزنگاری را متوقف کردند. این منجر به اعتراض Redditors و کاربران توییتر شد که سعی در تقوی

  Dogecoin ، ارز رمزنگاری شده با میمون shiba-inu معروف "doge" ، معروف به عنوان یک میم خود شروع می شود. این سکه هرگز به طرز چشمگیری موفق نبوده ، اما به طور مداوم در رمزارز رمزنگاری ، این هفته اخبار را به خود جلب کرده است زیرا جامعه همیشه در حال رشد تجارت روزانه در Reddit و Twitter تصمیم گرفتند تلاش خود را برای زنده نگه داشتن Dogecoin متمرکز کنند زیرا ارزش آن تقریباً نصف کاهش یافت شنبه.

  معامله گران خرده فروشی با ارسال پست آنلاین در تلاش برای افزایش اعتماد به نفس در سکه از مشکوکین التماس کردند که وحشت متعاقب آن اقدام به فروش نکنند. از روز جمعه ، سکه هفت برابر افزایش یافت و به 0.07 دلار رسید اما به دلیل "بازارهای خارق العاده" به دلیل "شرایط خارق العاده بازار" بازارهای مانند Robinhood ، سپرده حساب برای خرید ارز رمزنگاری شده را متوقف کردند. با این وجود خرید با استفاده از وجوهی که قبلاً واریز شده بود متوقف نشد.

  https://techbord.com Redditors در حالی که Dogecoin به نصف می رسد تجمع می کنند ارزش پس از افزایش هفت برابری هفته گذشته

  در 24 ساعت گذشته حدود 50٪ کاهش یافته است و از زمان نوشتن معاملات معادل 0.025 دلار معامله می شود.

  کاربران در subddit SatoshiStreetBets ، در میان جامعه تجار التماس می کنند که وحشت نکنند. صفحه Reddit "نسخه رمزنگاری WallStreetBets" است که خود شرح داده شده است. WSB ، همانطور که به نقل از یک کاربر نقل شده است ، "لحظه ای که یکدیگر را از دست می دهیم ، همان لحظه شکست است." سایر پیام ها و پاسخ ها این یک "مبارزه" است و سعی در ایجاد اعتماد به نفس در سکه با تبلیغات عملکرد واقعی آن و کسب درآمد بالقوه دارد.

  بسیاری از خوانندگان ممکن است این سوال را داشته باشند که الون ماسک در همه این موارد کجاست؟ ؟ هفته گذشته توئیت معروف "Gamestonks" وی وجود داشت و البته او هم نمی توانست اینجا دستش باشد. مشارکتهای توییت ماسک شامل یک صفحه جلدی از مجله "Dogue" و یک پیام ساده در ماه دسامبر بود ، "یک کلمه: Doge". بسیاری این را به عنوان فشار برای سرمایه گذاری در Dogecoin در نظر گرفتند و ممکن است عاملی در جهش گسترده قبل از آخر هفته باشد.

  pic.twitter.com/a6kmk0PEgM

  - الون ماسک (ononmusk) 28 ژانویه 2021

  مانند Dogecoin آینده دیگر بسیار غیرقابل پیش بینی است. ما هنوز هم توصیه می کنیم که در این مورد یا هرگونه سرمایه گذاری مشابه "فشار کوتاه" مشابه اخیر احتیاط کنید و آن را به عنوان یک برنامه سریع ثروتمند شدن تلقی نکنید.

خبرهای دیگر از اینترنت