خبر

 • تک بورد - در حال حاضر توییتر به شما امکان می دهد تا دنبال کنندگان را به طور محتاطانه مسدود کنید

  در حال حاضر توییتر به شما امکان می دهد تا دنبال کنندگان را به طور محتاطانه مسدود کنید
  10 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا افرادی در لیست دنبال کنندگان توییتر شما هستند که بخواهید به هر دلیلی آنها را نگذارید اما آنها را مسدود نکنید؟ سپس یک خبر خوب وجود دارد: سرویس در حال حاضر راهی برای حذف این حساب ها با استفاده از ویژگی بلوک نرم ارائه می دهد.

  مسدود کردن نرم افزاری شخصی در توییتر به این معنی است که او دیگر توییت های شما را در جدول زمانی خود نخواهد دید و از حذف آنها مطلع نخواهد شد. با این حال ، برخلاف یک بلوک کامل ، آنها همچنان قادر به ارسال پیام به شما هستند و در صورت تمایل می توانند دوباره شما را دنبال کنند.

  https://techbord.com اکنون توییتر به شما این امکان را می دهد که دنبال کنندگان را به صورت محرمانه مسدود کنید

  برای استفاده از ویژگی بلوک نرم ، کافی است به نمایه خود بروید و بر روی \ 'Followers' کلیک کنید. \ از اینجا ، روی سه نقطه کنار نام شخص کلیک کنید و \ 'Remove this follower را انتخاب کنید. \' در حال حاضر فقط برای کاربران وب در دسترس است. هیچ اطلاعی در مورد زمان یا زمان ورود آن به برنامه توییتر وجود ندارد.

  https://techbord.com Twitter در حال حاضر به شما امکان می دهد تا دنبال کنندگان را به طور محرمانه مسدود کنید

  این ویژگی جدیدترین موردی است که توییتر برای کمک به کاربران در جلوگیری از ترول ها و سوء استفاده از پلتفرم بدنام ساخته است ، در حالی که به آنها اجازه می دهد تجربه بیشتری را کنترل کنند. این شرکت همچنین در حال آزمایش ابزاری بر روی Android و iOS است که به کاربران هشدار می دهد اگر مکالمه ای که آنها قصد دارند وارد آن شوند بیش از حد شدید یا داغ شود. روشی برای حمایت از مکالمات سالم ، همانطور که توییتر می گوید.

  در ماه سپتامبر ، توییتر آزمایش حالت ایمنی را آغاز کرد ، ویژگی ای که حساب ها را به مدت 7 روز برای استفاده از زبان مضر شناسایی می کند - مانند توهین یا اظهارات مضر - یا ارسال پاسخ ها یا اشاره های مکرر و ناخوانده.

  آیا تا به حال خواسته اید قبل از پیوستن به فضای گفت وگو بدانید؟ ما در حال آزمایش اعلاناتی در Android و iOS هستیم که در صورت داغ شدن یا شدید شدن کاروانی که قصد ورود به آن را دارید ، به شما اطلاع می دهد. این کار در حال پیشرفت است زیرا ما یاد می گیریم چگونه از مکالمات سالم بهتر حمایت کنیم. pic.twitter.com/x6Nsn3HPu1

  - پشتیبانی توییتر (TwitterSupport) 6 اکتبر 2021

  تأثیر سلامت روان شبکه های اجتماعی در حال حاضر مانند همیشه در کانون توجه قرار دارد. فیسبوک با گزارشاتی برخورد می کند که می داند اینستاگرام چقدر می تواند برای سلامت روانی دختران نوجوان مضر باشد و همچنین افشاگری های افشاگران. این شرکت اخیراً با ممنوعیت و ارسال نامه ای مبنی بر توقف و عدم تمایل به توسعه دهنده برنامه Unfollow Everything ، وضعیت بدی را بدتر کرده است ، ابزاری که به طور بالقوه می تواند طبیعت اعتیادآور و افسرده کننده سایت را کاهش دهد.

خبرهای دیگر از اینترنت