خبر

 • تک بورد - در حالی که افراد بی حوصله به دنبال سرگرمی آنلاین بودند ، فقط طرفداران در حین قفل رشد کردند

  در حالی که افراد بی حوصله به دنبال سرگرمی آنلاین بودند ، فقط طرفداران در حین قفل رشد کردند
  27 روز و 6 ساعت قبل

  OnlyFans ، سرویس اشتراک محتوا است که به سازندگان اجازه می دهد از طریق پرداخت "طرفداران" درآمد کسب کنند ، در طی همه گیری محبوبیت منفجر شد زیرا مصرف کنندگان بی حوصله در هنگام قفل به سایت مراجعه می کردند و سرگرمی های خارج از کار از کسب و کار خود خوشحال بودند.

  این شرکت مستقر در لندن به فایننشال تایمز گفت که برای سال منتهی به نوامبر ، معاملات هفت برابر افزایش یافته و به 1.7 میلیارد پوند یا 2.4 میلیارد دلار رسیده است. در همین حال ، درآمد 553 درصدی افزایش یافت و به 390.4 میلیون دلار رسید ، در حالی که سود قبل از مالیات حدود 73.6 میلیون دلار بود.

  OnlyFans در سال 2016 راه اندازی شد اما محبوبیت آن تا اوایل سال گذشته افزایش چشمگیری نداشت. پیش از همه گیری ، این شرکت حدود 150 کارگر استخدام می کرد اما اکنون بیش از 400 نفر در لیست حقوق و دستمزد قرار دارند.

  https://techbord.com در حالی که افراد بی حوصله به دنبال سرگرمی آنلاین بودند ، فقط طرفداران در حین قفل رشد می کردند

  در حالی که سایت انواع و اقسام سازندگان محتوا را جلب می کند ، مسلماً بیشتر به عنوان بستری برای فروش محتوای بزرگسالان شناخته می شود . و علی رغم آنچه ممکن است اخیراً شنیده باشید ، تیم استوکلی ، مدیر عامل شرکت ، به انتشارات گفت که آنها هیچ برنامه ای برای تعطیلی سازندگان بزرگسال ندارند.

  سازندگان این شرکت درآمدزای برتر را نشان نمی دهند اما گفت که شمال 300 سازنده کسب کرده است بیش از 1 میلیون دلار میتلند وارد ، بازیگر سابق Boy Meets World ، در قطعه اخیر برای Cinema Blend گفت که هر ماه بیش از شش چهره از OnlyFans به ارمغان می آورد.

  اعتبار تصویر Mehaniq ، DisobeyArt

خبرهای دیگر از اینترنت