خبر

 • تک بورد - در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد

  در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
  16 روز و 15 ساعت قبل

  منصفانه است که بگوییم امروزه در اکثر کشورها ، دسترسی به اینترنت یک ابزار ضروری در همان رده آب و برق است. اما پهنای باند در همه جا به همان میزان نیست و در برخی از کشورهای در حال توسعه که درآمد آنها پایین است ، صدها برابر متوسط ​​دستمزد ماهانه گران است.

  NetCredit ، وام دهنده آنلاین مستقر در شیکاگو ، از داده های بانک جهانی استفاده کرده تا میانگین دستمزد ماهانه در هر کشور در جهان را ارائه دهد. سپس از تحقیقات قیمت پهنای باند جهانی Cable.co.uk برای بررسی میزان متوسط ​​حقوق لازم برای هزینه باند پهن در هر کشور استفاده کرد.

  نشستن در پایین جدول یمن است. این شهرستان سالها درگیر یک جنگ داخلی است ، که به بسته باند پهن با هزینه 2466 دلار در ماه یا 2،792.56 درصد از متوسط ​​دستمزد 88.33 دلار کمک کرده است.

  برای مقرون به صرفه ترین معامله باند پهن ، هیچ کس نمی تواند شکست بخورد. موناکو اشتراک 34.49 دلاری آن فقط 0.68 درصد از میانگین ماهانه 5،043.69 دلار است.

  وقتی صحبت از قیمت خدمات اینترنتی سنجیده شده با سرعت می شود ، رومانی با 0.13 دلار در هر مگابیت بر ثانیه ارزانترین جهان است. جای تعجب نیست که یمن با پایین آمدن 3،768.65 دلار در هر مگابیت بر ثانیه دوباره در انتهای این شمع قرار دارد.

خبرهای دیگر از اینترنت