خریداران لوازم خانگی هوشمند دستگاه‌های خود را به اینترنت متصل نمی‌کنند

لوازم هوشمند مانند مایکروویوها و اجاق‌های مجهز به الکسا که می‌توانند محتوای خود را به صورت زنده پخش کنند، سال‌هاست که به آشپزخانه‌ها راه پیدا کرده‌اند، اما همه از ویژگی‌های متصل آن‌ها به طور کامل استفاده نمی‌کنند.

سخنگوی LG Electronics به وال استریت ژورنال گفت که کمتر از نیمی از لوازم هوشمندی که این شرکت فروخته است به مدت طولانی به اینترنت متصل می‌مانند. یکی از نمایندگان Whirlpool گفت که بیش از نیمی از وسایل متصل آنها آنلاین هستند اما از توضیح بیشتر خودداری کرد.

لوازم هوشمند با زنگ‌ها و سوت‌های فانتزی می‌توانند به خریداران در هنگام خرید کمک کنند، اما این موضوع عمیق‌تر از این است. . دستگاه‌های متصل به اینترنت می‌توانند (و معمولاً انجام می‌دهند) داده‌ها و سایر بینش‌های مربوط به استفاده را مستقیماً به سازنده منتقل کنند، و به آنها کمک می‌کند تا درک بهتری از نحوه استفاده مالکان از محصولاتشان داشته باشند.

این رابطه مستقیم همچنین می‌تواند به فروش محصولات کمک کند. تعویض قطعات یا خدمات اشتراک. برای مثال، دارندگان فر هوشمند Whirlpool می‌توانند آن را با سرویس اشتراک دستور غذای Yummly Pro این شرکت برای یکپارچگی بهتر همگام‌سازی کنند.

ایجاد روابط بلندمدت با صاحبان اکنون بیش از همیشه مهم است. کاهش فروش، اقتصاد نامطمئن و افزایش هزینه‌های مواد و انرژی.

دلایل مختلفی احتمالاً باعث می‌شود که چرا خریداران از وسایل متصل به‌طور کامل استفاده نمی‌کنند.

برخی دستگاه‌ها ممکن است متصل شوند. در طول راه‌اندازی اولیه، به Wi-Fi بروید، اما تغییر رمز عبور یا روتر ممکن است منجر به قطع ارتباط شود. برخی دیگر ممکن است در منطقه ای با پوشش Wi-Fi ضعیف یا بدون پوشش نصب شوند. برخی از خریداران به سادگی ممکن است از ویژگی‌هایی که یک دستگاه متصل می‌تواند استفاده کند، استفاده نکنند.

حامیان حریم خصوصی دلایل خاص خود را برای اتصال نکردن دستگاه‌ها به اینترنت دارند و کارشناسان ناظر به احتمال زیاد نمی‌خواهند نگران احتمال یک دستگاه باشند. به‌روزرسانی‌های هوایی ناموفق ماشین لباس‌شویی یا یخچال آنها را آجر می‌کند.

علی‌رغم استفاده کم از آنها، ویژگی‌های متصل در دستگاه‌ها احتمالاً باقی خواهند ماند. هنری کیم، مدیر ThinQ ال‌جی در ایالات متحده، گفت که ویژگی‌های خانه هوشمند اکنون در 80 تا 90 درصد از تمام لوازمی که آنها به فروش می‌رسانند یافت می‌شوند، به جز مدل‌های ارزان قیمت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *