خبر

 • تک بورد - خالقان محتوای Twitch به دلیل

  خالقان محتوای Twitch به دلیل "حملات نفرت انگیز" بستر پخش را به مدت 24 ساعت تحریم خواهند کرد
  4 روز و 18 ساعت قبل

  هر زمان که یک پلت فرم آنلاین باز دارید ، تحت ترول هایی قرار می گیرد که می خواهند تجربه را برای دیگران خراب کنند. حملات نفرت برانگیز به Twitch با افزایش اخیر روبرو شد و باعث شد که تولیدکنندگان محتوا بایکوت را ترتیب دهند تا آمازون در این زمینه اقدامی انجام دهد.

  Twitch streamers اخیراً در شبکه های اجتماعی با هشتگ #TwitchDoBetter گرد هم آمده اند تا به شرکت بدهکار آمازون اطلاع دهند که به اندازه کافی کار خوبی برای جلوگیری از حملات نفرت انگیز انجام نمی دهد. برای جلب توجه بیشتر شرکت ، آنها برای هفته آینده تحریم کرده اند ، جایی که همه آنها از Twitch یک روز مرخصی می گیرند.

  Twitch مدت هاست یک ویژگی حمله دارد که در آن پخش کننده ها می توانند مخاطبان خود را ارسال کنند در حال پایان دادن به پخش خود به یک کانال دیگر. معمولاً برای تولیدکنندگان محتوا غافلگیر کننده است زیرا آنها تماشا می کنند که کانال آنها مملو از بینندگان جدید است. همچنین مشترکین و فالوئرهایی را به همراه دارد که برای درآمد آنها خوب است.

  اخیراً ترول ها از حساب های ربات برای حمله به پخش کننده ها و ارسال پیام های مزاحم استفاده می کنند. واشنگتن پست گزارش می دهد که ترول ها عمدتا سازندگان حاشیه ای را که از برچسب های مربوط به جنسیت ، گرایش جنسی ، نژاد ، معلولیت یا دیگران استفاده می کنند ، هدف قرار می دهند.

  "Twitch به شما ابزارهایی برای مدیریت حملات نفرت را می دهد. شما فقط باید برای استفاده از آنها. "خوب ، بیایید آن را امتحان کنیم ... (صدا را روشن کنید) #TwitchDoBetter pic.twitter.com/pvxyJ8Vw1S

  - هنر برای آخرالزمان (thomsimonson) 22 آگوست 2021

  تعدیل کنندگان و سازندگان کانال برخی ابزارها در اختیار دارند ، مانند ممنوعیت چت کاربران. با این حال ، وقتی صدها حساب نفرت انگیز وجود دارد ، می تواند بسیار قریب به اتفاق باشد. علاوه بر این ، هیچ محدودیتی در ایجاد حساب وجود ندارد ، بنابراین ایجاد یک شناسه جدید برای بازگشت به جنگ عموما بسیار آسان است.

  پس از تجمع #TwitchDoBetter ، این شرکت تلاش هایی را برای مهار رفتارهای بد انجام داد. پیاده سازی فیلترهای چت بهتر با این حال ، همانطور که یکی از کاربران اشاره کرد ، آنها بسیار کمتر از خطای احمق هستند (توییت بالا). Twitch همچنین اعلام کرد که الگوریتم های تشخیص را برای بررسی "فرار از ممنوعیت در سطح کانال " راه اندازی می کند. با این حال ، زمان دقیقی برای زمان آماده شدن چنین ویژگی در اختیار نداشت.

  یادداشت کوتاکو ، آمازون در حال حاضر 50 درصد از درآمد اشتراک استریمرها را می گیرد. تولیدکنندگان محتوا احساس می کنند که شرکت مقدار زیادی از پول حاصل از کار خود را می گیرد ، اما عملاً هیچ کاری برای متوقف کردن یا ارائه ابزارهایی برای مبارزه با ترول ها انجام نمی دهد. بنابراین آنها در تلاش هستند هفته آینده خاموش کننده 24 ساعته ای را در Twitch تحت هشتگ #ADayOffTwitch ایجاد کنند. سازمان دهندگان تحریم از همکاران پخش کننده می خواهند که از 1 سپتامبر یک روز پخش را متوقف کنند. آنها همچنین از بینندگان می خواهند که جریانها را تماشا نکنند و برای گفتگو وارد سیستم نشوند.

خبرهای دیگر از اینترنت