خبر

 • تک بورد - تیم مارک آمازون هند طرح ها را می دزدد و به طور مصنوعی نمای آن را در نتایج جستجو افزایش می دهد

  تیم مارک آمازون هند طرح ها را می دزدد و به طور مصنوعی نمای آن را در نتایج جستجو افزایش می دهد
  21 روز و 10 ساعت قبل

  شرکت های سراسر جهان ساعت ها و دلارهای بی شماری را برای طراحی ، توسعه ، تولید و بازاریابی خطوط تولید خود صرف می کنند. یک عامل کلیدی برای موفقیت یافتن یک بازار معتبر و قابل اعتماد برای دسترسی به مشتریان و در دسترس قرار دادن آن محصولات است. متأسفانه ، تحقیقات اخیر نشان داده است که آمازون هند ممکن است خرده فروشان بازار عادی نباشد.

  تیم تحقیقاتی رویترز هزاران سند داخلی آمازون هند را ریخت و طرحی را برای شناسایی محصولات موفق "مرجع" و "معیار" از سایر خرده فروشان کشف کرد و سپس از داده های اختصاصی استفاده کرد. پیشنهادات داخلی خود را ایجاد کند این پروژه همچنین با تولیدکنندگان آن کالاها ارتباطاتی برقرار کرد تا از برابری با اقلام اصلی و در عین حال کنترل هزینه های تولید اطمینان حاصل شود.

  سایر قسمت های برنامه باعث دستکاری الگوریتم ها و داده های وب سایت آمازون هند شد. تا اطمینان حاصل شود که محصولات آن بیشتر در نتایج جستجو ظاهر می شوند. یک گزارش استراتژی 2016 نشان داد که تیم های تجاری خصوصی هند سیستم را به گونه ای تقلب کردند که دو یا سه نتیجه اولیه جستجو محصولات داخلی را نشان دهد.

  به گفته ناتی ساتتون ، مشاور عمومی در آمازون \ ' در جلسه کنگره 2019 ، الگوریتم های جستجوی آمازون "... برای پیش بینی آنچه مشتریان می خواهند بدون توجه به فروشنده بخرند " بهینه شده است. "با این حال ، اسنادی که رویترز افشا کرده است مستقیماً با این بیانیه که دستکاری آمازون هند را نشان می دهد مغایرت دارد. نتایج به نفع خود است.

  https://techbord.com تیم تجاری آمازون هند طراحی ها و به طور مصنوعی دید خود را در نتایج جستجو افزایش می دهد

  کارمندان سابق شرکت را متهم کرده اند که از دو تکنیک خاص دستکاری ، کاشت جستجو و درخشش جستجو ، برای افزایش در دسترس بودن محصول آمازون استفاده می کند. کاشت بذر با اطمینان از ظاهر شدن محصول بذری در اولین نتایج اولیه ، رتبه های جستجو را تغییر می دهد. جرقه ها مستقیماً در بالای نتایج جستجو به عنوان بنرهایی ظاهر می شوند که ممکن است در واقع بخشی از درخواست نباشند.

  آمازون با استفاده از داده های داخلی مشتریان و شرکای خود برای ایجاد و بازاریابی محصولات خود در بیش از یک بار با اتهاماتی روبرو شده است. در سال 2013 ، آمازون به دلیل ایجاد خدمات کپی بر اساس محصولات موجود مشتریان AWS مورد انتقاد قرار گرفت. سال گذشته ، مقاله ای در وال استریت ژورنال دوباره تمایل این شرکت را برای استفاده از داده های شخص ثالث برای افزایش ارائه محصولات خود گزارش کرد. در این گزارش ، کارکنان سابق آمازون نحوه استفاده آمازون از اطلاعات فروشنده برای تعیین قیمت محصولات ، درآمد بالقوه و درج یا عدم ورود بخشهای خاص محصول را توضیح دادند.

خبرهای دیگر از اینترنت