خبر

 • تک بورد - توییتر Super Followers را برای iOS عرضه می کند و به سازندگان منتخب اجازه می دهد تا به محتوای خود دسترسی داشته باشند

  توییتر Super Followers را برای iOS عرضه می کند و به سازندگان منتخب اجازه می دهد تا به محتوای خود دسترسی داشته باشند
  26 روز قبل

  توییتر در حال ورود به قلمرو خطرناک با محتوای پولی است. در ابتدا ، من گمان می کنم اکثر شرکت کنندگان به روح ویژگی پایبند خواهند بود. با این حال ، به راحتی می توان تصور کرد که چگونه برخی ممکن است از این ویژگی فراتر رفته و تصمیم بگیرند که تمام محتوای خود را در پشت دیوار پرداخت قرار دهند. توییتر در آن زمان چه خواهد شد؟

  توییتر راهی را برای کاربران انتخاب شده برای درآمدزایی از کاربران خود با معرفی Super Followers ، یک دیوار پرداخت برای محتوای فقط مشترکین ارائه می دهد.

  توییتر ابتدا برنامه ریزی شده را اعلام کرد در اوایل امسال ویژگی با استفاده از آن ، سازندگان می توانند محتوای اضافی را با درگیرترین دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند و هزینه دسترسی را دریافت کنند. بر اساس اعلام توییتر ، سازندگان می توانند قیمت اشتراک را 2.99 دلار ، 4.99 دلار یا 9.99 دلار در ماه برای درآمدزایی از این محتوای "پاداش" تعیین کنند.

  شرکای راه اندازی شامل یک هنرمند گریم است که "به دنبالکنندگان فوق العاده خود در سطح مشتری عمل می کند ، "علاقه مندان به ورزش که تجزیه و تحلیل عمیق خود را با مشترکین به اشتراک می گذارد و یک مشاور معنوی در مورد" آنچه ستاره ها و کارت ها برای شما در نظر دارند. "

   https://techbord.com توییتر Super Followers را برای iOS عرضه می کند و به سازندگان منتخب اجازه می دهد تا برای دسترسی به محتوای خود هزینه دریافت کنند

  با مشاهده ، سازندگان می توانند به راحتی مشترکین را شناسایی کنند برای نشان عمومی Super Followers آنها. توییتر به اشخاص علاقه مند پیشنهاد می دهد تا برای پیوستن به لیست انتظار درخواست خود را ادامه دهند. قابل توجه است که شما باید حداقل 10،000 یا بیشتر دنبال کننده داشته باشید ، حداقل 30 بار در 30 روز گذشته توییت کرده اید ، در ایالات متحده زندگی می کنید و حداقل 18 سال سن دارید تا درخواست دهید.

  یک حساب را به عنوان مشترک دنبال کنید ، کافی است روی دکمه Super Follow در نمایه کاربر ضربه بزنید تا موارد موجود و هزینه آن را بررسی کنید. اگر می خواهید به جلو حرکت کنید ، برای خرید از طریق پرداخت درون برنامه ای ، مجدداً ضربه بزنید.

  موارد زیر فقط در حال حاضر برای کاربران iOS در ایالات متحده و کانادا در دسترس است ، اما توییتر قصد دارد این ویژگی را به صورت جهانی در سراسر جهان گسترش دهد. هفته های آینده به ما گفته می شود پشتیبانی از Android و وب سایت Twitter بعداً ارائه می شود.

خبرهای دیگر از اینترنت