خبر

 • تک بورد - توییتر پست های 'ناوگان' را راه اندازی می کند که پس از 24 ساعت خود را پاک می کند

  توییتر پست های 'ناوگان' را راه اندازی می کند که پس از 24 ساعت خود را پاک می کند
  چند ثانیه قبل

  توییتر سالهاست که وجود دارد ، اما جدا از برخی تغییرات زیبایی شناختی ، تغییراتی در سیاست ، و تغییر از 140 حرف در هر توییت به 280 ، چیز خوبی در مورد سیستم عامل تغییر نکرده است - خوب یا بد. با این حال ، از امروز ، ویژگی جدیدی بنیادی به سیستم عامل وارد می شود: "ناوگان. "

  از آنجا که این نام احمقانه توصیف خاصی ندارد ، ما کمی بیشتر گسترش خواهیم داد. در حال حاضر ناوگان برای کاربران توییتر پخش می شوند و عملکرد آنها کاملاً متفاوت از تویت های معمول است.

  مانند یک توییت ، هر کسی می تواند یک ناوگان را ببیند (به غیر از کاربرانی که شما آنها را مسدود نکرده اید) اما هیچ کس قادر به بازتوییت ، پسندیدن یا پاسخگویی علنی به آنها نیست. درعوض ، کاربران فقط می توانند در برابر Fleets با یک پیام مستقیم واکنش نشان دهند. به شرطی که DM خود را تعطیل نکرده باشید.

  اگر از خود می پرسید که چرا ناوگان وجود دارد ، منطق توییتر ساده است. طبق این پلتفرم ، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی هنگام ابراز وجود در توییتر احساس فشار زیادی می کنند - توئیت کردن می تواند "بسیار عمومی ، دائمی" احساس کند و مانند فشار زیادی برای ایجاد Retweets و Likes. "

  آن چیزی که شما توییت نکردید اما می خواستید اما اینقدر نزدیک نشدید اما مانند اوه بود. اکنون مکانی برای آن داریم - ناوگان! از امروز شروع به کار با همه کنید. pic.twitter.com/auQAHXZMfH

  - توییتر (Twitter) 17 نوامبر 2020

  از آنجا که ناوگان از تعاملات عمومی عادی جدا شده اند و پس از 24 ساعت خود به خود پاک می شوند ، ممکن است باعث شود برخی از کاربران تمایل بیشتری داشته باشند با افکار خود در مورد یک موضوع مشخص سر و صدا کنند ، زیرا می دانند که این پست آنها را دنبال نمی کند (یا آنها را آزار نمی دهد) برای هفته ها و ماه های آینده.

  البته ، سایر کاربران هنوز می توانند از ناوگان عکس بگیرند ، اما آنها اکنون زمان کمتری برای انجام این کار دارند. بعلاوه ، بدون پسندیدن و بازتوییت ، احتمال اینکه یک نظر تصادفی - شاید نامناسب یا ناراحت کننده باشد - ویروسی خواهد شد.

  از نظر بصری ، ناوگان با توییت های معمولی کاملاً متفاوت خواهد بود. آنها دارای پس زمینه شیب نرم هستند و به شما امکان می دهند ویدیوها ، تصاویر و توییت های دیگر را با واکنش خود به اشتراک بگذارید - به داستان های Snapchat فکر کنید و خیلی دور از انتظار نیستید.

  ما همیشه خوشحالم که می بینم سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کنترل بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند ، بنابراین ناوگان یک گام عالی در این مسیر به نظر می رسد. به نظر می رسد که سایر کاربران توییتر به خصوص از این مفهوم راضی نیستند ، اگرچه تشخیص میم ها از نظرات جدی همیشه دشوار است.





خبرهای دیگر از اینترنت