خبر

 • تک بورد - توییتر و اسنپ رشد قابل توجهی در درآمد Q2 داشته اند

  توییتر و اسنپ رشد قابل توجهی در درآمد Q2 داشته اند
  3 روز و 12 ساعت قبل

  توییتر و اسنپ هر دو رشد رکورددار درآمد را برای سه ماهه منتهی به ژوئن 2021 گزارش کردند ، که تا حدی ناشی از رشد کاربر سالم و نرخ تعامل خوب برای ویژگی های محصول اخیراً معرفی شده است. در همان زمان ، دو غول اجتماعی در نتیجه شفافیت ردیابی برنامه اپل که در iOS 14.5 وارد شد ، تأثیر کمتری از حد انتظار بر درآمد آگهی دیدند ، اما ممکن است در سه ماهه آینده اثرات بیشتر دیده شود.

  آخرین گزارش مالی توییتر در حال انتشار است و به نظر می رسد که این شرکت توانسته انتظارات تحلیل گران از درآمد Q2 2021 را از بین ببرد و سهام شرکت را بیش از 5 درصد افزایش دهد. برای سه ماه منتهی به ژوئن ، این شرکت 1.19 میلیارد دلار درآمد ثبت کرده است که 74 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

  توییتر می گوید ماهانه به 206 میلیون کاربر فعال رسیده است ، افزایشی 11 درصدی نسبت به سال گذشته که نتیجه بهبود محصولات و استفاده بیشتر افراد از Twitter برای ماندن در اخبار مربوط به رویدادهای اخیر و جاری بوده است. اما مهمتر اینکه ، توییتر توانست از ثبت زیان 274 میلیون دلاری در Q2 2020 به سود 30 میلیون دلاری در سال جاری برسد.

  اعداد Snap همچنین تصویری روشن را ترسیم می کنند ، و این شرکت دیده است بالاترین رشد کاربر در سالهای گذشته. درآمد بیش از دو برابر به 982 میلیون دلار رسیده است که سریعترین نرخ ثبت شده در سال جاری در میان غول های شبکه های اجتماعی است.

  کاربران فعال روزانه به 293 میلیون نفر رسیده اند که رشد 23 درصدی نسبت به سال گذشته و بالاترین میزان ثبت شده است در پنج سال گذشته برای شرکت ویژگی "Spotlight" مانند TikTok Snapchat با 49 درصد افزایش در مقایسه با سه ماهه قبل روبرو شد. اسنپ ​​این رشد را ناشی از کاهش محدودیت های اخیر می داند ، زیرا مدیر عامل شرکت ایوان اشپیگل می گوید Snapchat به گونه ای طراحی شده است که هنگام بیرون رفتن توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

  https://techbord.com توییتر و اسنپ رکورد رشد درآمد در Q2

  Snap برای سه ماهه دوم هنوز ضرر ثبت کرده است ، اما با 152 میلیون دلار ، کمتر است بیش از نیمی از آنچه در Q2 2020 ثبت شده است. درآمد متوسط ​​هر کاربر در حال حاضر 3.35 دلار است ، بیشتر از انتظارات تحلیلگر اما هنوز هم كمتر از حد انتظار است ، زیرا بیشترین رشد کاربر در خارج از بازارهای اصلی اسنپ در آمریکا و اروپا اتفاق افتاده است ، در جایی که تبلیغ کنندگان معمولاً هزینه بیشتری برای دسترسی به کاربران پرداخت می کنند.

  هم توییتر و هم اسنپ خاطرنشان کردند که ویژگی معروف بدنبال شفافیت ردیابی برنامه اپل که در iOS 14.5 معرفی شده ، تأثیر کمتری از حد انتظار بر درآمد تبلیغات دارد.

  < p> ردیابی به کاربران کمک می کند تا تبلیغات مرتبط تری را هدف قرار دهند و شرکت هایی که به این سیستم وابسته هستند ترس از این را دارند که از مردم بخواهند شرکت کنند برای تصمیم گیری در مورد انجام این کار ، به ویژه اگر در مورد تأثیر آنها بر حریم خصوصی آنها گفته شود. به طور خلاصه ، اوایل این ماه ، شرکت تجزیه و تحلیل برنامه Flurry گفت که 96 درصد از کاربران iOS در ایالات متحده از ردیابی درون برنامه ای انصراف داده اند ، که باعث شده بسیاری از تبلیغ کنندگان هزینه های خود را برای اولویت قرار دادن تبلیغات در Android تغییر دهند.

  < p> Snap می گوید که "نرخ شرکت در انتخاب بالاتر از آنچه در کل صنعت گزارش شده است ، وجود دارد ، که به اعتقاد ما این تا حدودی به دلیل اعتمادی است که جامعه ما به محصولات و تجارت ما دارد." "با این حال ،" احتمالاً Twitter و Snap در سه ماهه آینده تأثیر بیشتری خواهند دید.

خبرهای دیگر از اینترنت