خبر

 • تک بورد - توییتر ویژگی پشتیبانی از برنامه را با پشتیبانی از چندین سیستم عامل پرداخت معرفی می کند

  توییتر ویژگی پشتیبانی از برنامه را با پشتیبانی از چندین سیستم عامل پرداخت معرفی می کند
  9 روز قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ توییتر ارسال و دریافت نکاتی را در شبکه های اجتماعی برای مردم آسان تر کرده است. Tip Jar یک ویژگی نوک درون برنامه ای است که به کاربران امکان می دهد از دیگران در این پلتفرم حمایت مالی کنند. برای ارسال نکته ، به راحتی به دنبال نماد Tip Jar در کنار دکمه follow در صفحه پروفایل کاربر باشید. برای مشاهده لیستی از خدمات پرداخت موجود برای تسهیل معامله ، روی نماد ضربه بزنید.

  در زمان راه اندازی ، Tip Jar از Patreon ، PayPal ، Bandcamp ، Cash App و Venmo پشتیبانی می کند. به طور قابل توجهی ، توییتر هیچ کسری از درآمد حاصل نمی کند ، اما پردازنده پرداخت ممکن است ، بنابراین مراقب هزینه های قابل اجرا در آن قسمت باشید. "https://techbord.com/picsbody/2105/3088-1.jpg " alt = "https://techbord.com توییتر ویژگی انتقال برنامه را با پشتیبانی از چندین سیستم عامل پرداخت معرفی می کند " class = "b-lazy ">

  توییتر به زبان انگلیسی کاربران می توانند از امروز ارسال نکاتی به حساب های قابل اجرا در Twitter برای Android و iOS را شروع کنند. در ابتدا ، فقط یک گروه منتخب از کاربران می توانند Tip Jar را به حساب خود اضافه کنند تا پول بپذیرند. مدیر ارشد محصولات استر کرافورد گفت: "این گروه شامل سازندگان ، روزنامه نگاران ، کارشناسان و سازمان های غیرانتفاعی است." به ما گفته شده است که افراد بیشتری می توانند به زودی این ویژگی را به حساب های خود اضافه کنند.

  یک هشدار برای کسانی که با استفاده از حساب PayPal خود می خواهند نکته را گوشزد کنند. هنگام ارسال پول ، اگر "کالاها و خدمات" را به عنوان دسته معاملات انتخاب کنید ، گیرنده نوک شما آدرس حمل و نقل شما را نیز دریافت می کند. سخنگوی PayPal به Engadget گفت که این "عملکرد استاندارد برنامه PayPal است و ما برای اطمینان از آگاهی کاربر از نزدیک با توییتر کار خواهیم کرد."

  برای پوشاندن آدرس خود ، "دوستان و خانواده" را به عنوان دسته معاملات در هنگام پرداخت.

  اعتبار تصویر stockphotoatinat

خبرهای دیگر از اینترنت