خبر

 • تک بورد - توییتر می تواند به زودی واکنش های ایموجی به سبک فیس بوک را معرفی کند

  توییتر می تواند به زودی واکنش های ایموجی به سبک فیس بوک را معرفی کند
  1 روز و 15 ساعت قبل

  توییتر از مدت ها قبل به عنوان یک شبکه اجتماعی شناخته می شد و زمانی به عنوان رقیب بزرگ فیس بوک شناخته می شد ، با این حال این سرویس خود را بیشتر یک سایت با محوریت اخبار می داند. اما یک ویژگی بالقوه در آینده ، یک نمونه اصلی و آزمایش شده از شبکه های اجتماعی است: واکنش های ایموجی.

  در سال 2016 ، توییتر دسته App Store خود را از شبکه اجتماعی به News تغییر داد و به آن کمک کرد تا از زیر سایه شرکت مارک زاکربرگ و پایگاه میلیاردی آن خارج شود. با این وجود توییتر طرح هایی به سبک شبکه های اجتماعی مانند تغییر از ستاره به قلب و افزایش طول شخصیت توییت را معرفی کرده است.

  سال گذشته ، مهندس تحقیق جین منچون وونگ کشف کرد که به نظر می رسد توییتر حتی در حال حرکت است با آزمایش واکنش های ایموجی به فیس بوک نزدیکتر شوید. این شرکت گفت که در حال حاضر روی چنین قابلیتی کار نمی کند ، اما از بین نرفته است.

  ماه گذشته شاهد ارسال نظرسنجی توییتر برای کاربران بود که از آنها می خواست بین چندین مورد را انتخاب کنند. مجموعه واکنش های ایموجی. این موارد از مواردی مانند ، خنده دار ، جالب ، غم انگیز ، عالی ، موافق و مخالف تشکیل شده اند.

  https://techbord. com Twitter به زودی می تواند واکنش های شکلک به سبک فیس بوک را معرفی کند

  اعتبار تصویر: WFBrother در توییتر

  فقط سه واکنش آخر در هر سه مجموعه متفاوت است. واکنش عالی ممکن است در انتها یک صورت شوکه شده با دهان باز یا یک ایموجی آتشین باشد ، در حالی که موافق و مخالف می توانند دکمه های بله / خیر ، انگشتان شست / شست به پایین ، یا نمادهای رأی / پایین رأی به سبک Reddit باشند.

  همچنین مجموعه دیگری از واکنشها وجود دارد که "موافق و مخالف" را برای پشتیبانی و عصبانیت جایگزین می کنند.

  از شرکت کنندگان در نظرسنجی در مورد احساساتشان نسبت به یک دکمه مخالف ، از جمله اینکه آیا به جای استفاده از آن استفاده می شود ، س askedال شد. پاسخ دادن به یک توییت یا رأی دادن به توئیت های توهین آمیز و بی ربط.

  توییتر همچنین می خواهد بداند که کسی در صورت واکنش منفی یکی از توییت های خود چه احساسی دارد. پاسخهای احتمالی شامل کمتر توییت کردن ، قدردانی از بازخورد و استفاده سازنده از آن ، یا احساس قضاوت و ناراحتی است.

  "ما" در حال بررسی روشهای اضافی برای بیان افراد در مکالمات در توییتر هستیم ، " سخنگوی شرکت به Techcrunch گفت.

خبرهای دیگر از اینترنت