خبر

 • تک بورد - توییتر ممکن است عملکرد

  توییتر ممکن است عملکرد "بدون ذکر" را برای کاربران برای جدا کردن از توییت های سمی پیاده سازی کند
  19 روز و 14 ساعت قبل

  وقتی صحبت از نفرت و تمسخر می شود ، توییتر به یک رودخانه تبدیل شده است. ترول هایی که در پشت سپر گمنامی پنهان شده اند بسیار زیاد است و انگیزه بسیار کمی برای دلسرد کردن آنها از حمله یا آزار و اذیت دیگران در سیستم عامل است. گاهی اوقات کاربران فقط با ذکر در توییتی که ممکن است با آن موافق باشند ، وارد مکالمات سمی می شوند.

  دومینیک کاموززی ، یک طراح با تیم حفظ حریم خصوصی توییتر ، در توئیتر خود نوشت که آنها در حال کار بر روی یک ویژگی هستند که به کاربران امکان می دهد خود را از توییت ها یا پاسخ هایی که "ترجیح نمی دهند" "لغو" کنند درگیر است. هنگام پیاده سازی ، کاربران گزینه "" خود را از این مکالمه ذکر نکنید "در منوی بیشتر (...) پیدا می کنند. با انتخاب آن پیوند Twitter و پیغام از توییت جدا شده و از استفاده در پاسخهای بعدی جلوگیری می کند.

  https://techbord.com توییتر ممکن است یک تابع

  Camozzi اضافه می کند که این ویژگی همچنین به افرادی که از آنها پیروی نمی کند به آنها اطلاع می دهد. سپس آنها می توانند خود را در اعلان ذکر نکنند و کاربر را از ذکر مجدد آنها منع می کنند. این ویژگی باید به افراد اجازه دهد تا به سرعت در موقعیت مسمومیت قرار بگیرند ، به ویژه هنگامی که ممکن است یک توییت جنجالی ویروسی شده باشد.

  هیچ زمانی برای تعیین ویژگی Twitter وجود ندارد. ممکن است اصلاً موفق نشود. کاموززی گفت که تیم در مراحل اولیه توسعه است و در حال حاضر ، فقط به دنبال بازخورد جامعه درباره شایستگی این ایده هستند. اگر به اندازه کافی جذب شود ، Twitter احتمالاً با آن جلو می رود. اینکه آیا این یک ویژگی پولی مانند Twitter Blue "خنثی کردن توییت " است ، باید مشخص شود.

  اعتبار تصویر: Sergei Elagin

خبرهای دیگر از اینترنت