خبر

 • تک بورد - توییتر سرویس محلی آب و هوا را به نام

  توییتر سرویس محلی آب و هوا را به نام "فردا" معرفی می کند
  11 روز و 8 ساعت قبل

  چرا مهم است: فردا یک سرویس آب و هوایی است که دارای محتوای آب و هوایی پولی است ، همراه با اریک هولتهاوس ، هواشناس و روزنامه نگار آب و هوا. این همچنین به ادامه راهپیمایی توییتر برای اشتراک های پولی اشاره می کند که تأکید می کند چه مقدار می خواهد تبلیغات را ترک کند.

  امروز توییتر یک سرویس محلی آب و هوا به نام "فردا " راه اندازی کرد. این شرکت با روزنامه نگار آب و هوا اریک هولتهاوس به علاوه 18 هواشناس دیگر برای ایجاد محتوای رایگان و پولی آب و هوا با هزینه 10 دلار در ماه همکاری كرد.

  این تلاش جدید به وضوح پیشبرد هدف Twitter برای جایگزینی تبلیغات به عنوان موارد اصلی است. منبع درآمد توییتر ماه گذشته سیستم بلیط خود را رونمایی کرد تا به سازندگان اجازه دهد از محتوای Spaces کسب درآمد کنند. همچنین شایعه شده است که این شرکت سرویس اشتراکی به نام Twitter Blue را منتشر می کند که تبلیغات را از بین می برد و به کاربران امکان ارسال توییت های غیرضروری را می دهد. سیستم بلیط و خبرنامه های پولی. این سرویس امروز در 16 شهر در سراسر آمریکای شمالی از جمله بوستون ، شهر نیویورک ، آتلانتا ، تورنتو ، سانفرانسیسکو ، واشنگتن دی سی ، دیترویت ، سن آنتونیو ، دالاس / Ft راه اندازی می شود. ورث ، هوستون ، شیکاگو ، مینیاپولیس ، فیلادلفیا ، پورتلند و جمهوری دومنیکن.

  برخی اخبار شخصی: من در حال ساخت سرویس جدید آب و هوا با توییتر هستم - نامشtomorrow است ایده پشت فردا ساده است: هوا چیزی است که همه ما را جمع می کند. من از اینکه شما بخشی از آن هستم بسیار هیجان زده ام. در اینجا مشترک شوید: https://t.co/h0gFkiU1MO

  - Eric Holthaus (@ EricHolthaus) 1 ژوئن 2021

  تیم کامل متشکل از هواشناسان محلی فوق الذکر و حدود 20-30 نویسنده آب و هوا و چهار بخش است. هیات تحریریه وقت این تیم از طریق Spaces محتوای طولانی مدت توییتر و "محتوای کوتاه مدت مختص عضویت" را می نویسند.

  مشترکین همچنین می توانند در هنگام اخبار هوا مانند طوفان های برف و طوفان ها ، سوالات نامحدودی بپرسند. س Quالات در ابتدا از طریق ایمیل انجام می شود اما هولتهاوس فکر می کند که یک سیستم محافظت شده با رمز عبور از طریق Revue (یک شرکت خبرنامه توییتر که اوایل سال جاری خریداری شد) نیز می تواند کار کند. به اندازه کافی عجیب ، مشخص نیست که محتوای رایگان آب و هوا چگونه خواهد بود.

  تا آنجا که به فردا مربوط می شود ، هدف این است که تا پایان سال در 50 بازار بزرگ باشید و در سطح بین المللی به مکان های دیگر گسترش دهید توییتر همچنین امیدوار است که بتواند مفهوم فردا را گسترش دهد که در آن توییتر روزنامه نگاری محلی "جمع" ایجاد می کند که می تواند از آن درآمد کسب کند. پیش پرده رسمی زیر را ببینید.

خبرهای دیگر از اینترنت