techbord.com توییتر در نظر گرفتن اشتراک برای افزایش درآمد است

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی عمدتا درآمد خود را از طریق تبلیغات هدفمند کسب می کنند ، اما به نظر نمی رسد که یک مدل تجاری پایدار برای توییتر باشد. طبق گزارشات ، این شرکت برای افزایش پتانسیل درآمد خود ، در نظرگرفتن انواع مختلفی از درآمد از جمله اشتراک های پرداخت شده و هزینه های مشتری مشهور ، Tweetdeck است.

توییتر در حال تحقیق درباره مراحل کاهش وابستگی به درآمد تبلیغات در هر گزارش از بلومبرگ است. این شامل ارائه اشتراک های پولی برای خدماتی مانند Tweetdeck ، مشتری محبوب توییتر است که به کاربران امکان می دهد چندین نمایه را همزمان مدیریت کنند. اعتماد این شرکت به تبلیغات هدفمند ثابت نشده است به اندازه شبکه های اجتماعی رقابتی مانند فیس بوک سودآور است و بنابراین برای افزایش جریان درآمد خود با فشار سرمایه گذاران مواجه است.

مدل تجاری فعلی توییتر متکی است شرکتهایی که برای هدف قرار دادن کاربران فضای تبلیغاتی را در سیستم عامل خریداری می کنند. با این حال ، درآمد تبلیغات از ایالات متحده ، بزرگترین پایگاه کاربر توییتر ، در حال افزایش است. یکی از گزینه های ذکر شده "tipping " نامیده می شود و به کاربران امکان می دهد حساب های توییتری را که برای محتوای اختصاصی دنبال می کنند پرداخت کنند. گزینه های دیگر شامل شارژ برای ویژگی های انحصاری مانند تنظیمات بیشتر نمایه یا قابلیت "واگرد ارسال" است. تصویب هزینه اشتراک برای Tweetdeck نیز در نظر گرفته شده است و با توجه به محبوبیت آن می تواند جریان قابل توجهی برای Twitter باشد.

مدل اشتراک برای اکثر شرکت ها یک مدل فریبنده است. بازار سرگرمی پخش شده با خدمات اشتراک پخش جریانی تقریباً برای همه شبکه های خارج از کشور منفجر شده است.

شرکت های بازی سازی مانند Ubisoft ، Electronic Arts و Microsoft در حال شرط بندی بزرگ بر روی مدل های اشتراک بازی هستند که نوید یک کتابخانه جذاب بازی ها را برای یک قیمت ماهانه مدیر مالی توییتر ند سگال همچنین در مورد تماس سرمایه گذاران در سال گذشته اظهار داشت که ارائه اشتراک باعث افزایش "دوام" می شود و مدل درآمد تکراری از تبلیغات قابل اعتمادتر است.

 https://techbord.com توییتر در نظر دارد اشتراکی برای افزایش درآمد

رئیس درآمد محصولات توییتر ، بروس فالک ، در بیانیه ای گفت: فالك گفت: "افزایش دوام درآمد هدف اصلی ما است." "در حالی که ما از این پتانسیل هیجان زده هستیم ، لازم به ذکر است که ما هنوز در اوایل اکتشاف هستیم و انتظار نداریم درآمد قابل توجهی به این فرصتها در سال 2021 نسبت داده شود."

در حالی که پتانسیل درآمد وجود دارد ، این نگرانی وجود دارد که توئیتر نتواند بسیاری از افراد را برای ثبت نام فریب دهد. از این گذشته ، هر دو Tweetdeck و Twitter نیز رایگان هستند. معرفی هر نوع مانع پرداخت شده می تواند نتیجه عکس داشته باشد و مصرف کنندگان را به سمت گزینه های رایگان سوق دهد. ایده اصلی ایجاد یک شبکه اجتماعی مانع ثبت نام افراد می شود و سپس دوستانشان را مجبور به ثبت نام می کند. خدمات رایگان بیشتر قابل پذیرش این نوع رشد است زیرا هیچ مانعی پولی برای ورود وجود ندارد. از طرف دیگر ، وابستگی کمتری به داده های تبلیغاتی باعث می شود که توییتر از فروش داده های مشتری نیز اطمینان کمتری داشته و به حریم شخصی کاربران وارد شود.

گفته می شود که توییتر سالهاست در مورد اشتراکات در داخل بحث می کند. طبق گفته بلومبرگ ، این شرکت به طور جدی این ایده را در سال 2017 بررسی کرده و یک تیم داخلی را برای تحقیق در مورد روش های دریافت هزینه Tweetdeck تشکیل داده است. این تیم از برخی کاربران س askedال کرد که آیا مایل به پرداخت برخی از ویژگی ها هستند تا Tweetdeck را بدون تبلیغ حفظ کنند. گزینه دیگری مانند ابزار بیشتر متمرکز بر شرکت برای مدیریت چندین حساب توییتر نیز مورد بحث قرار گرفت. اما سرانجام تلاش از بین رفت و تیم منصرف شد.

گزینه های زیادی وجود دارد که توییتر می تواند برای افزایش پتانسیل درآمد خود استفاده کند. اعم از خدمات اشتراک ، محتوای اختصاصی یا ویژگی های بیشتر کاربر ، توییتر باید تصمیم بگیرد چه راهی برای رشد آنها فراتر از مدل تبلیغات سنتی و دلجویی از سهامداران خود است.

توییتر در نظر گرفتن اشتراک برای افزایش درآمد است
the-web/توییتر-در-نظر-گرفتن-اشتراک-برای-افزایش-درآمد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.