خبر

 • تک بورد - توییتر به طور تصادفی نشان تأیید تیک آبی خود را به شش حساب جعلی داد

  توییتر به طور تصادفی نشان تأیید تیک آبی خود را به شش حساب جعلی داد
  15 روز و 14 ساعت قبل

  Facepalm: مدت هاست که توییتر به مردم اطمینان می دهد که تأیید اعتبار این حساب ها تضمین کننده اصلی بودن شخصی است که آنها را کنترل می کند ، اما به نظر می رسد این سیستم خطا پذیر نیست. این شرکت اعتراف کرد که چند هفته پس از معرفی مجدد برنامه راستی آزمایی عمومی ، به طور تصادفی تیک آبی را به شش حساب جعلی اهدا کرد.

  دانشمند اطلاعات ، Conspirador Norteño (از طریق Daily Dot) کشف کرد که این حساب ها در 16 ژوئیه ایجاد شده اند. هیچ یک از آنها حتی یک توییت ایجاد نکرده است ، و آنها تقریباً همان پیروان مشترک را دارند. علاوه بر این ، دو عکس از پروفایل حساب ها ، تصاویر استوک بوده و دیگران با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد شده اند.

  بسیاری از 976 دنبال کننده حساب همچنین از عکسهای رایانه ای انسان و گربه برای پروفایل خود استفاده کرده اند. تصاویر. از بین تعداد معدودی که توییت کرده بودند ، تقریباً تمام مطالب مربوط به هرزنامه خودکار کره ای بود. Norteño می گوید که آنها بخشی از یک بات نت بودند که حداقل از 1212 حساب تشکیل شده است.

  این 976 حساب بخشی از یک botnet astroturf است که شامل (حداقل) 1212 حساب است. این شبکه به پیروان تقسیم شده است ، که از حساب های تأیید شده فوق الذکر و همچنین سایر اعضای بات نت پیروی می کنند ، و ربات های دیگر دنبال می شوند. pic.twitter.com/wKKfC2PRX8

  - Conspirador Norteño (@ conspirator0) 12 ژوئیه 2021

  توییتر به دیلی دات گفت بیانیه. "ما در حال حاضر حساب های مورد بحث را به طور دائم به حالت تعلیق درآورده و نشان تأیید شده آنها را تحت سیاست دستکاری پلت فرم و هرزنامه خود حذف کرده ایم."

  اگرچه توییتر ادعا می کند که راستی آزمایی ها یک تصادف بوده است ، الکس استاموس ، مسئول امنیتی سابق فیس بوک ، یک نظریه متفاوت ارائه دهید وی در توییتی نوشت: "ممکن است شما یک شخص مخرب یا رشوه داشته باشید." "مورد مشابهی در IG اتفاق افتاد (در این صورت توسط اسپمرها پرداخت می شود)."

  ccrinkisethi ممکن است یک فرد مخرب یا رشوه داشته باشید. مورد مشابهی در IG اتفاق افتاد (در این صورت توسط اسپمرها پرداخت می شود).

  - الکس استاموس (alexstamos) در 12 ژوئیه 2021

  توییتر برنامه تأیید عمومی خود را در ماه مه دوباره راه اندازی کرد ، به هر کسی اجازه می دهد برای آبی پوشان درخواست کند. برای اولین بار از سال 2017 تیک بزنید. بخشی از معیارهای جدید "معتبر ، قابل توجه و فعال" بودن حساب ها را الزامی می کند ، هیچ یک از این موارد در شش جعلی که اکنون به حالت تعلیق درآمده تأیید شده اند صدق نمی کند.

خبرهای دیگر از اینترنت