techbord.com توییتر برای مبارزه با اطلاعات نادرست انتخابات ایالات متحده ، بازتوییت ها را محدود کرده است

در حالی که کمتر از یک ماه به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده باقی مانده است ، توییتر در تلاش برای مبارزه با گسترش اطلاعات نادرست ، تغییرات اساسی در سیستم عامل خود ایجاد می کند. این تغییرات شامل محدود کردن بازتوییت ها و افزودن برچسب ها و هشدارهای بعدی برای اطلاعات غلط است ، زیرا از هفته آینده به مرحله اجرا در می آید ، این تغییرات در طول دوره انتخابات فعال خواهند بود.

توییتر توضیح داد که این تغییرات سه برابر است. اول ، وقتی کاربران به retweet می روند ، در عوض از آنها خواسته می شود که از آهنگساز "نقل قول توییت" استفاده کنند که در آن می توان تفسیر اضافی اضافه کرد. توییتر امیدوار است که این کار کاربران را ترغیب می کند تا در حالی که افکار ، واکنش ها و دیدگاه های خود را اضافه می کنند ، در مورد توییتی که به اشتراک می گذارند بیشتر فکر کنند. اگر کاربران تفسیر خود را اضافه نکنند ، این توئیت به صورت یک بازتوییت ظاهر می شود.

دوم ، توییتر با برچسب اطلاعات گمراه کننده از چهره های برجسته سیاسی ایالات متحده (از جمله نامزدها و حساب های تبلیغات انتخاباتی) در حال توئیت است. ، حسابهای مستقر در ایالات متحده با بیش از 100،000 دنبال کننده ، و توییت های شخصی که تعامل قابل توجهی را به دست می آورند. برای دیدن این توییت ها ، کاربران باید برچسب هشدار را بزنند ، بازتوییت ها خاموش می شوند و این پیام ها از نظر الگوریتمی توسط Twitter توصیه نمی شوند. پیش بینی می شود این امر باعث کاهش قابل توجه انتشار اطلاعات نادرست در سیستم عامل شود.

سرانجام ، Twitter دیگر توصیه های "پسندیده شده توسط" و "به دنبال آن" را از افرادی که دنبال نمی کنید ، و روندهای موجود در برگه "برای شما" فقط در صورت وجود زمینه اضافی درج خواهد شد.

"این به افراد کمک می کند تا با سرعت بیشتری از آگاهی آگاهانه از مکالمه عمومی با حجم بالا در ایالات متحده آگاه شوند و همچنین به کاهش پتانسیل گمراهی کمک می کنند. این شرکت گفت.

قبل از این ، توییتر در حال ایجاد برچسب اطلاعات غلط در سیستم عامل خود بود در حالی که بی سر و صدا یک ویژگی مخفی را ایجاد می کرد که باید به مبارزه بیشتر با گسترش کمک کند. تا زمانی که آماده نشود ، به نظر می رسد این پلتفرم تمام تلاش خود را می کند تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هرچه بیشتر دموکراتیک ، معتبر و عادلانه انجام شود.

آخرین تغییرات توییتر از 20 اکتبر در سطح جهانی آغاز می شود و از طریق فعال خواهد بود در پایان هفته انتخابات ، اگرچه شرکت اشاره کرد که آنها می توانند به یک وسیله دائمی تبدیل شوند.

توییتر برای مبارزه با اطلاعات نادرست انتخابات ایالات متحده ، بازتوییت ها را محدود کرده است
the-web/توییتر-برای-مبارزه-با-اطلاعات-نادرست-انتخابات-ایالات-متحده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.