خبر

 • تک بورد - توییتر با اجازه دادن به کاربران به بیت کوین به دیگران پیوند می دهد

  توییتر با اجازه دادن به کاربران به بیت کوین به دیگران پیوند می دهد
  27 روز و 14 ساعت قبل

  توییتر تیپ جار یک به روزرسانی و همراه آن یک نام جدید دریافت کرده است. در حال حاضر به سادگی \\ "نکات \\" نامیده می شود ، سیستم اطلاع رسانی توییتر روش های جدیدی را برای کمک به توئیترهای مورد علاقه شما ، از جمله GoFundMe ، PicPay و Bitcoin از طریق Strike دریافت می کند.

  برای کسانی که ناآشنا هستند ، نکته راهنمای توییتر در اصل یک سیستم اهدایی است که به توییتر آغشته شده است ، بنابراین می توانید قدردانی خود را از کسانی که در بستر اجتماعی دنبال می کنید نشان دهید. از طریق کمک مالی ، می توانید برای هر کسی که این ویژگی را در نمایه خود فعال کرده است مقداری پول ارسال کنید.

  دیروز ، توییتر سیستم اطلاع رسانی خود را به روز کرد و نام خود را فقط به "نکات " تغییر داد. علاوه بر تغییر نام ویژگی ، کاربران در حال حاضر روش های پرداخت بیشتری برای انتخاب دارند ، از جمله توانایی اهدای بیت کوین از طریق Strike ، یک بستر پرداخت مبتنی بر شبکه Bitcoin Lightning.

  در حال حاضر ، فقط ایالات متحده (به استثنای هاوایی و نیویورک) و شهروندان السالوادور ممکن است از Strike استفاده کنند. برای دریافت بیت کوین از طریق نکات توییتر ، باید یک حساب Strike ایجاد کرده و آدرس کیف پول Bitcoin Lightning خود را به نمایه خود اضافه کنید. هرکسی که دارای کیف پول Bitcoin Lightning است می تواند با کپی آدرس کیف پول کمکهای خود را به حساب Strike ارسال کند.

  به cryptoverse می پیوندد

  "ما می خواهیم همه افراد در توییتر به راه هایی برای دریافت دستمزد دسترسی داشته باشند ، " استر کرافورد ، مدیر محصول کارکنان توییتر گفت. "ارزهای دیجیتالی که افراد بیشتری را تشویق به مشارکت در اقتصاد می کند و به مردم کمک می کند تا پول یکدیگر را از طریق مرزها ارسال کنند و تا آنجا که ممکن است اصطکاک کمی وجود داشته باشد - به ما کمک کنید تا به آنجا برسیم. "

  با توجه به رعایت همه الزامات ، برای اهدا به کسی ، باید بر روی نماد پول در صفحه نمایه شخصی شخصی که می خواهید به او کمک کنید کلیک کنید. سپس ، روش مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید هدایت شوید و وجوه را ارسال کنید. توییتر هیچ هزینه ای نمی گیرد ، صرف نظر از روش انتخابی شما ، اما سیستم عامل ها ممکن است کاهش یابند.

  علاوه بر Strike ، توییتر همچنین GoFundMe (پلت فرم جمع آوری کمک های آنلاین آنلاین) و PicPay (پلت فرم پرداخت تلفن همراه برزیل) را اضافه کرد به عنوان روش های پرداخت نکات در ابتدا برای کاربران iOS منتشر می شود ، اما دارندگان Android نیز باید گزینه Tips جدید را در هفته های آینده دریافت کنند.

  در اخبار مرتبط ، پس از اعلام چین که تمام معاملات ارزهای رمزنگاری شده را اعلام کرد ، قیمت بیت کوین به محدوده 42 هزار دلار سقوط کرد. غیرقانونی ، سرکوب بیشتر کشور در زمینه استخراج ارزهای رمزنگاری شده.

  اعتبار سرپرست سام دان تروونگ

خبرهای دیگر از اینترنت