خبر

 • تک بورد - تنظیم کننده ضد انحصار انگلیس برای بررسی آمازون و گوگل در مورد بررسی های جعلی

  تنظیم کننده ضد انحصار انگلیس برای بررسی آمازون و گوگل در مورد بررسی های جعلی
  7 روز و 20 ساعت قبل

  سازمان رقابت و بازارها (CMA) ، یک سازمان ضد انحصاری انگلیس ، در حال بررسی موضوع تجارت جعلی بازبینی توسط بسیاری از بزرگترین سیستم عامل های ارتباطی جهان در پرونده ای است که از ژوئن 2019 ادامه دارد ، که قبلاً در فیس بوک ، اینستاگرام و eBay متمرکز بود. اکنون آمازون و گوگل در چشم آنها هستند.

  تاکنون CMA از نهادهای درگیر در این پرونده همکاری کرده است ، تا آنجا که به انتشار به روزرسانی درباره اقدامات انجام شده و مقاله پیگیری می پردازد که از طریق Facebook و eBay "a برای خریداران آنلاین برنده شوید. "

  در جدیدترین بخش این تحقیقات ، CMA" یک تحقیق رسمی "را برای آمازون و Google راه اندازی می کند تا مشخص کند آیا آنها استانداردهای مصرف کننده انگلیس را نقض کرده اند.

  < p> در حمایت از حقوق مصرف کننده در برابر مقررات معاملات غیرمنصفانه ، غیر قانونی بودن یک شخص به عنوان نماینده خود به عنوان مصرف کننده غیرقانونی تلقی می شود ، دقیقاً همان اتفاقی است که می افتد در هر زمان بررسی جعلی در یکی از این سایت ها. در همین راهنمایی ، برخی از مسئولیت های تنظیم این بررسی های جعلی بر روی بستر میزبان آنها نیز قرار گرفت و خواستار اهتمام حرفه ای نسبت به مصرف کنندگان شد.

  "نگرانی ما این است که میلیون ها خریدار آنلاین گمراه شوند. با خواندن بررسی های جعلی و صرف هزینه های خود بر اساس این توصیه ها. به همین ترتیب ، اگر برخی از مشاغل بتوانند نقاشی های 5 ستاره جعلی را ارائه دهند تا محصولات یا خدمات خود را بیشتر از همه برجسته کنند ، به سادگی منصفانه نیست ، در حالی که مشاغل پیرو قانون از دست می روند. "

  در حالی که آمازون و گوگل قطعاً کسانی نیستند که در مورد بررسی های جعلی معامله می کنند ، CMA در حال بررسی این موضوع است که آیا این تیتان های فناوری "اقدامات کافی برای محافظت از خریداران" انجام نداده اند یا نه.

  در موارد دیگری از این کاوشگرها در همان مورد ، ما دیده ایم که CMA جلو آمده و اعلام کرده است که سایر شرکت های درگیر همکاری داشته اند. عدم وجود اظهارات گفته شده در این دور از تحقیقات ، همراه با سخنان مسلماً تهاجمی تر در جدیدترین اعلامیه ، دلایلی برای این باور دارد که آمازون و گوگل کمتر مورد قبول CMA بوده اند.

  "ما در حال بررسی این نگرانی هستند که آمازون و گوگل اقدامات کافی برای جلوگیری یا حذف بررسی های جعلی برای محافظت از مشتریان و مشاغل صادقانه انجام نداده اند. مهم این است که این سیستم عامل های فناوری مسئولیت را بر عهده بگیرند و اگر متوجه شویم که آنها به اندازه کافی کار نمی کنند ، آماده عمل هستیم. "

  تحقیقات بخشی از ابتکار عمل بزرگ CMA برای ایجاد" رژیم نظارتی حامی رقابت "است. اگر این ابتکار موفقیت آمیز باشد ، رقبای کوچک این شرکت ها در سراسر جهان می توانند مزایایی داشته باشند.

  اعتبار تصویر: دیلن گلیس

خبرهای دیگر از اینترنت