خبر

 • تک بورد - تمام Twitch به تازگی فاش شده است ، از جمله کد منبع و پرداخت های کاربر

  تمام Twitch به تازگی فاش شده است ، از جمله کد منبع و پرداخت های کاربر
  16 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد یک هکر کل سرویس پخش زنده Twitch را از کد منبع و پرداخت های کاربر گرفته تا رمزهای رمزگذاری شده فاش کرده است. توصیه می شود همه کاربران رمزهای عبور خود را تغییر دهند ، احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده و کلید جریان خود را بازنشانی کنند.

  یک کاربر 4Chan پیوند 125 گیگابایتی تورنت را در اوایل امروز در انجمن قرار داد و گفت: "باعث ایجاد اختلال و رقابت بیشتر در فضای پخش ویدئو آنلاین " می شود زیرا "جامعه آنها یک مخزن سمی نفرت انگیز. "

  https://t.co/7vTDeRA9vt لو رفت. مانند ، کل وب سایت ؛ کد منبع با نظرات برای وب سایت و نسخه های مختلف کنسول/تلفن ، ارجاع به یک رقیب ناشناخته بخار ، پرداخت ها ، رمزهای رمزگذاری شده. شاید بخواهید گذرواژه های شما را تغییر دهد.

  - Sinoc (@Sinoc229) 6 اکتبر 2021

  این پست همچنین دارای هشتگ #DoBetterTwitch است ، همان کمپین اخیر که در آن پخش کننده های زن و اقلیت تجربیات خود از بودن را به اشتراک گذاشتند. با توجه به "حملات نفرت انگیز " پر از ربات ، آنها همچنین از پلت فرم خواستند تا از آنها جلوگیری کند. این منجر به گروهی از پخش کننده ها برای تحریم 24 ساعته Twitch شد.

  داده های فاش شده ، که کاربر می گوید فقط قسمت اول است ، شامل موارد زیر است: کد منبع با سابقه نظر "بازگشت به آغازهای اولیه " گزارش های پرداختی خالق به سال 2019 مشتریان موبایل ، دسکتاپ و کنسول Twitch چندین SDK اختصاصی و خدمات داخلی AWS که توسط Twitch استفاده می شود هر ویژگی دیگری که Twitch از آن برخوردار است ، از جمله IGDB و CurseForge یک رقیب ناشناخته Steam ، با نام رمز Vapor ، از Amazon Game Studios Twitch داخلی \ 'team teaming \' tools

  این نشت میلیون ها دلار درآمد برخی از سرویس دهندگان برتر سرویس را نشان می دهد. فلیکس لنگیل معروف به xQcOW تقریباً 8.5 میلیون دلار از آگوست 2019 تا اکتبر 2021 درآمد داشت - و این فقط از Twitch است. این شامل پول حامیان مالی ، تجارت و غیره نمی شود.

  پرداخت ناخالص 100 پردرآمدترین پخش کننده Twitch از آگوست 2019 تا اکتبر 2021: pic.twitter.com/3Lj9pb2aBl

  - KnowSomething (@KnowS0mething) 6 اکتبر 2021

  VGC گزارش می دهد که تورنت شامل کد یونیتی برای یک بازی به نام Vapeworld است ، که به نظر می رسد نرم افزاری چت است که بر اساس رقیب Steam Vapor آمازون منتشر نشده ، بازی است ذخیره ای که بسیاری از ویژگی های Twitch را ادغام می کند.

  کاربران در حال جستجو در سرتاسر داده ها هستند. Twitch هنوز در مورد این نشت اظهار نظر نکرده است.

خبرهای دیگر از اینترنت