techbord.com ترامپ پیشنهاد Oracles در TikTok

چه اتفاقی افتاده؟ پرزیدنت ترامپ موافقت موافقت خود را بین یک پلتفرم اجتماعی TikTok متعلق به چین و شرکتهای Oracle و Walmart متعلق به چینی اعلام کرد ، به این معنی که به هر حال برنامه بسیار محبوب اشتراک ویدیو ممکن است در ایالات متحده در دسترس کاربران باشد. رئیس جمهور ترامپ روز شنبه هنگام خروج از راهپیمایی در کارولینای شمالی با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید ، گفت که او "معامله را مفهوم" تصویب کرده و "ن

این خبر کمتر از یک روز قبل از آن بود که ممنوعیت نگهداری و به روزرسانی برنامه TikTok به دنبال نگرانی در مورد سرویس تحت مالکیت چین اعمال شود. ترامپ در ابتدا با استناد به نگرانی در مورد "امنیت ملی ، سیاست خارجی و اقتصاد ایالات متحده" در ماه اوت با اجرایی کردن هر دو TikTok و WeChat ، یک دستورالعمل را امضا کرد.

معامله بین اوراکل ، والمارت و تیک توک طبق گفته بلومبرگ ، انتظار می رود شرکت جدیدی به نام TikTok Global تولید شود ، كه مقر اصلی آن در تگزاس است ، حدود 25000 كارمند استخدام می كند و 5 میلیارد دلار نیز به آموزش و پرورش آمریكا كمك می كند.

به عنوان بخشی از معامله ، اوراكل به "ارائه دهنده فناوری معتمد TikTok" تبدیل خواهد شد و داده های کاربر را در Oracle Cloud میزبانی خواهد کرد. انتظار می رود جزئیات بیشتر طی روزهای آینده در دسترس باشد.

مدیر عامل شرکت اوراکل ، صفرا کاتز گفت ، "ما صد در صد از توانایی خود در ارائه محیطی کاملاً امن به TikTok و اطمینان از حفظ حریم خصوصی داده ها به TikTok's American اطمینان داریم. کاربران و کاربران در سراسر جهان. " در صورت عدم توافق رضایت بخش بین شرکت ها ، به روزرسانی و نگهداری برنامه TikTok در تاریخ 27 سپتامبر ساعت 23:59 بعدازظهر متوقف می شود.

ترامپ پیشنهاد Oracles در TikTok "مفهوم " را تأیید کرد
the-web/ترامپ-پیشنهاد-oracles-در-tiktok-مفهوم-را-تأیید.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.