خبر

 • تک بورد - تئاترهای AMC اکنون Dogecoin را برای خرید کارت هدیه دیجیتال می پذیرد

  تئاترهای AMC اکنون Dogecoin را برای خرید کارت هدیه دیجیتال می پذیرد
  15 روز و 2 ساعت قبل

  Dogecoin زندگی خود را بیش از یک ارز میم آغاز کرد ، اما به لطف معرفی ایلان ماسک در سال گذشته ، به سرعت بسیاری از سرمایه گذاران جدید را در هر سنی جذب کرد. در حال حاضر ، حتی شرکت های غول پیکر سرگرمی مانند AMC آن را جدی می گیرند. ماه گذشته ، مدیرعامل شرکت آدام آرون از کاربران توییتر نظرخواهی کرد که آیا AMC باید از پشتیبانی از Dogecoin به عنوان یک روش پرداخت استفاده کند یا خیر ، و پاسخ ها بسیار مثبت بو

  بر خلاف خود ارز ، نظرسنجی Dogecoin از Aron یک میم نبود. این کار جدی بود و از روز سه شنبه ، AMC به مشتریان اجازه داد تا روزانه 200 دلار کارت هدیه دیجیتالی با استفاده از سکه مارک Shiba خریداری کنند.

  اگر می خواهید از این مزیت استفاده کنید ، روند نسبتاً ساده است کافی است افزونه مرورگر BitPay یا یکی از دو برنامه تلفن همراه آن - BitPay معمولی یا BitPay Checkout (برای خرید در مکان های فیزیکی AMC) را چنگ بزنید و کیف پول خود را پیوند دهید. اگر کیف پول BitPay ندارید ، می توانید در اینجا کیف پول ایجاد کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید ، خرید کارت هدیه به آسانی کشیدن برنامه یا افزونه مربوطه و انتخاب شرکتی است که برای آن کارت هدیه می خواهید.

  خبرهای بزرگ طرفداران Dogecoin! همانطور که ما برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری آنلاین کار می کنیم ، اکنون می توانید با استفاده از کیف پول BitPay ، کارت های هدیه دیجیتالAMCTheatres (تا 200 دلار در روز) را با Dogecoin و سایر ارزهای رمزنگاری شده خریداری کنید. در وب سایت ، برنامه تلفن همراه و سینماها پذیرفته شده است. https://t.co/hPubbeq4YG pic.twitter.com/dra7e23tc8

  - Adam Aron (CEOAdam) 5 اکتبر 2021

  برای روشن شدن ، Dogecoin تنها رمز ارز نیست که می توانید از آن استفاده کنید BitPay و AMC هنوز روی روش مستقیم تری برای تماشاگران تئاتر کار می کنند تا بلیط ها را با سکه های دیجیتالی خود بگیرند. بنابراین ، اگر این (به طور قابل فهم) به نظر می رسد یک حرکت نسبتاً بی نتیجه است ، فقط این را در نظر داشته باشید - چیزهای بزرگتری در حال پیش روی هستند ، و این تنها اولین قدم از بسیاری است.

  اگرچه یک بار دیده شده است به عنوان اتلاف پولی احمقانه ، ارزهای رمزنگاری شده روز به روز در حال افزایش هستند و در حال حاضر به عنوان نام خانوادگی و فرصت سرمایه گذاری برای هزاران (اگر نه میلیون ها) تبدیل شده اند. حتی کل کشورها از رمزنگاری عمومی حمایت می کنند ، مانند السالوادور ، که اکنون از نیروگاه های زمین گرمایی دولتی خود برای استخراج بیت کوین استفاده می کند.

  ما پیشرفت های رمزنگاری AMC را در جریان خواهیم داشت ماه های آینده ، و در صورت بروز هرگونه پیشرفت جدید به شما اطلاع دهید.

خبرهای دیگر از اینترنت