خبر

 • تک بورد - بولتن ، سرویس اشتراک خبرنامه فیس بوک هم اکنون فعال است

  بولتن ، سرویس اشتراک خبرنامه فیس بوک هم اکنون فعال است
  2 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ فیس بوک یک سرویس خبرنامه را راه اندازی کرده است که هدف آن تشکیل اجتماعات مشترکین است که در آن کاربران می توانند مستقیماً با سازندگان تماس بگیرند و از طریق اشتراک های برتر از کار آنها نیز پشتیبانی کنند. اشتراک های برتر از طریق Facebook Pay پردازش می شوند ، اما محتوای رایگان حتی برای افرادی که حساب Facebook ندارند نیز قابل دسترسی است.

  اکنون بولتن در دسترس است و به کاربران امکان می دهد مقالات ، پادکست ها و موارد دیگر درباره موضوعات مختلف را پیدا کنند. خواه در مورد غذا ، علوم ، ورزش یا هر موضوع دیگری باشد که ممکن است از آن لذت ببرید ، بولتن به شما امکان می دهد چندین انجمن مشترک را برای گفتگو با دیگران پیدا کنید و به اتاق های صوتی زنده دسترسی پیدا کنید که در آن می توانید با سازندگان مورد علاقه خود تماس بگیرید.

  بسته به انتشار سازندگان ، محتوای رایگان شما برای لذت بردن از اشتراک حق بیمه و پرداخت (از طریق Facebook Pay) برای پشتیبانی از سازنده و باز کردن قفل امتیازاتی مانند نشان ، محتوای اختصاصی و موارد دیگر وجود دارد.

  < مارک زاکربرگ ، مدیر اجرایی فیس بوک ، در یک کنفرانس گفت: "هدف در اینجا حمایت از میلیون ها نفر است که کار خلاقانه انجام می دهند." "بیشتر و بیشتر نویسندگان مستقل در حال کشف روش هایی برای استفاده از صدای خود و کسب درآمد از طریق خیابان های دیگر هستند ، شبیه راه هایی که ما در اینجا معرفی می کنیم. "

   https://techbord.com بولتن ، سرویس اشتراک خبرنامه فیس بوک اکنون فعال است

  بولتن از قبل دارای چندین سازنده است که طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهند . برخی از این سازندگان شامل مالکوم گلادول نویسنده نیویورکی ، روزنامه نگار و نویسنده میچ آلبوم و آدام گرانت روانشناس سازمانی هستند. در حال حاضر ، لیست سازندگان بیشتر متشکل از سازندگان آمریکایی است. به محض راه اندازی برنامه بتا ، بولتن به دنبال نویسندگان بین المللی بیشتری برای تکمیل رتبه خود خواهد بود. علاوه بر این ، هنگام نوشتن برای بولتن ، سازندگان مالکیت کامل لیست های کار و اشتراک خود را دارند (این نباید راهی دیگر باشد) ، به سازندگان اجازه می دهد در صورت تصمیم به انتقال به سیستم عامل دیگری ، مشترکان خود را با خود ببرند.

  بولتن فیس بوک پاسخ این شرکت به خدمات اشتراکی خبرنامه در حال ظهور مانند Substack و Revue متعلق به توییتر است. در نگاه اول ، یکی از مزیت های اصلی استفاده از بولتن این است که از اشتراک ها هزینه ای دریافت نمی شود ، جایی که Substack 10٪ و Revue 5٪ طول می کشد ، اما این ممکن است در آینده تغییر کند.

  Masthead اعتبار: الکس هانی

خبرهای دیگر از اینترنت