techbord.com بزرگنمایی هفته آینده رمزگذاری پایان به پایان را آغاز می کند

رو به جلو: بزرگنمایی به لطف بسیاری از افرادی که از خانه کار می کنند ، به ارتفاعات جدیدی رسید. در حالی که این اتفاق افتاد ، این شرکت کشف کرد که خدماتش به امنیت بیشتری احتیاج دارد. برای این منظور ، آن یک شرکت راه اندازی کوچک به نام Keybase خریداری کرد و اکنون قبل از انتشار رمزگذاری برای همه کاربران در سال 2021 ، آزمایش رمزگذاری پایان به پایان را انجام می دهد.

بزرگنمایی یکی از برندگان بیماری همه گیر بوده و از پذیرش گسترده تا جایی که به یک نام خانوادگی تبدیل شده لذت می برد. و گرچه ممکن است 300 میلیون کاربر روزانه که در اوایل سال جاری ادعا می کرد را نداشته باشد ، درآمد سه ماهه دوم آن بیش از چهار برابر مبلغ به دست آمده در مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

شرکت بیش از حد تحت فشار قرار گرفت رشد بی رویه ، و تصمیم گرفت به سرعت تجارت خود را برای تأمین نیازهای میلیون ها نفر از مردم و سازمان هایی که مجبور به استفاده از ابزار جدید همکاری از راه دور و بازنگری در روند کار خود بودند ، متمرکز کند. با این حال ، این یک کرم کرم را برای شرکت باز کرد ، زیرا مشخص شد که امنیت یک فکر بعدی بوده و منجر به بمب گذاری وحشتناک زوم شده است.

در ماه ژوئن ، مدیر عامل شرکت اریک یوان در یک تماس درآمد قول داد که رمزگذاری به پایان (E2EE) به زودی به بزرگنمایی اضافه می شود ، اما فقط برای پرداخت هزینه به کاربران. پس از واکنش شدید کاربران و همچنین طرفداران امنیت حریم خصوصی ، این شرکت تصمیم گرفت ویژگی آینده را در دسترس همه قرار دهد.

https://techbord.com بزرگنمایی هفته آینده رمزگذاری پایان به پایان را آغاز می کند

E2EE اکنون به عنوان بخشی از پیش نمایش 30 روزه فنی در دسترس کاربران است تا شرکت بتواند بازخورد جمع کنید این بدان معناست که از هفته آینده ، شما می توانید حداکثر 200 شرکت کننده را در یک جلسه امن تر اضافه کنید ، اما شما باید به صورت دستی از ویژگی موجود در تنظیمات برنامه استفاده کرده و شماره تلفن خود را تأیید کنید. از طریق کد پیامکی.

برای بررسی اینکه آیا در جلسه ای که E2EE فعال است شرکت می کنید ، به دنبال یک نماد سپر سبز با قفل در گوشه بالا سمت چپ بگردید.

با این وجود ویژگی جدید بدون اشکال نیست ، زیرا ممکن است امکاناتی مانند ضبط ابر ، پخش جریانی مستقیم ، رونویسی مستقیم ، امکان عضویت قبل از میزبان ، Breakout Rooms ، نظرسنجی ، گفتگوی خصوصی یک به یک و واکنش جلسه را غیرفعال کند. زوم می گوید که مرحله بعدی عرضه به همراه مدیریت بهتر هویت و ورود به سیستم E2EE برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.

بزرگنمایی هفته آینده رمزگذاری پایان به پایان را آغاز می کند
the-web/بزرگنمایی-هفته-آینده-رمزگذاری-پایان-به-پایان-را-آغاز-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.