خبر

 • تک بورد - با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت

  با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت "پرسرعت" را از 25/3 مگابیت بر ثانیه به حداقل 100/100 مگابیت در ثانیه به روز کنید.
  17 روز و 9 ساعت قبل

  طبق FCC ، سالهاست که اینترنت پرسرعت به عنوان حداقل سرعت بارگیری 25 مگابیت بر ثانیه و آپلود 3 مگابیت در ثانیه تعریف می شود. وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) درعوض "سرعت بالا" را فقط 10 مگابیت بر ثانیه کاهش و 1 مگابیت بر ثانیه افزایش می دهد. اکنون ، یک گروه دو حزبی از سناتورها از FCC می خواهند که تعریف خود را از پهنای باند پرسرعت به روز کند ، و مبنی بر پایه 100 مگابیت بر ثانیه بالا و پایین استدلال

  بدون شک ، 2020 سالی بود که باند پهن منزل ما مورد آزمایش قرار گرفت و احتمالاً بسیاری از ما متوجه شده ایم که اتصال "سرعت بالا" ما تنها این نبوده است. سرعت پایه 25 مگابیت بر ثانیه به پایین و 3 مگابیت بر ثانیه به عنوان تعریف شده توسط FCC به سختی برای حفظ یک تماس بزرگنمایی کافی است - چه رسد به تماس های متعدد - به همین دلیل است که یک گروه از سناتورهای دو حزب خواستار تعریف به روز شده ای هستند.

  به روزرسانی این تعریف بدین معنی است که FCC قادر به شناسایی منطقه ای نیست که با دسترسی سریع ارائه می شود مگر اینکه سرعت متقارن جدید 100 مگابیت بر ثانیه ارائه شود. میلیون ها دانش آموز تحصیلات خود را حفظ کرده و از طریق خدمات پزشکی از راه دور به بیماران امکان دسترسی به مراقبت های حیاتی را می دهند. همچنین به خانواده و دوستان خود راهی داده تا در این شرایط دشوار ضمن حمایت از فاصله اجتماعی ، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همه این کارکردهای مهم اقتصادی ، اجتماعی و مراقبت های بهداشتی تنها با دسترسی به باند پهن کافی امکان پذیر است ، تقاضاهایی که فقط در حال افزایش است. "

  امید است که این امر باعث بهبود دسترسی به اینترنت برای آمریکایی ها شود در سراسر کشور. این نامه می افزاید: "هیچ دلیلی وجود ندارد كه بودجه فدرال برای مناطق روستایی از نوع سرعتهای مورد استفاده خانوارها در مناطق معمول شهری و حومه شهری پشتیبانی نكند". نامه اضافه می كند.

  ، با بسیاری از خانواده ها که در مناطق کم برخوردار زندگی می کنند و با سرعتی کمتر از 768 کیلوبیت بر ثانیه دست و پنجه نرم می کنند. یکی از مشتریان AT&T اخیراً تا آنجا پیش رفت که AT&T را با یک آگهی روزنامه 10،000 دلاری که از 3Mbps DSL خود شکایت داشت (TL ؛ DR: کار می کرد) شرم کرد.

خبرهای دیگر از اینترنت