techbord.com با حذف وب تاریک ، 179 نفر دستگیر شده و بیش از 1000 پوند مواد مخدر کشف و ضبط شده است

چه اتفاقی افتاده؟ یک عملیات اجرای قانون بین المللی با هدف قاچاقچیان مواد افیونی در شبکه های تاریک منجر به بیش از 170 مورد دستگیری در سراسر ایالات متحده و اروپا همراه با توقیف اسلحه ، مواد مخدر و بیش از 6.5 میلیون دلار پول نقد و ارز مجازی شده است.

در انتشار وزارت دادگستری آمده است که تیم مشترک مجرمانه مواد مخدر و دارک نت (JCODE) ، یک عملیات FBI متشکل از چندین آژانس ، در طی 9 ماه عملیات DisrupTor با یوروپول همکاری کردند. به دنبال حذف بازار وال استریت در ماه مه 2019 ، که مدیران سایت را متهم به راه اندازی یک بازار غیرقانونی برای سرویس دهی به 1.15 میلیون مشتری و سرقت کل پول های نگهداری شده در حساب های کاربری و حساب های کاربری خود کرد ، آغاز کرد. اطلاعات بازیابی شده از سرور Backend Market وال استریت منجر به انجام یک سری تحقیقات "مکمل ، اما جداگانه" شد.

عملیات DisrupTor منجر به کشف و ضبط 500 کیلوگرم مواد مخدر در سراسر جهان ، 274 کیلوگرم (604) شد. پوند) فقط از ایالات متحده است. این حامل شامل فنتانیل ، اکسی کدون ، هیدروکودون ، مت آمفتامین ، هروئین ، کوکائین ، اکستازی ، MDMA و داروی حاوی مواد اعتیاد آور بود.

از 179 مورد دستگیری ، 121 مورد در آمریکا ، 42 در آلمان ، 8 مورد در هلند ، چهار در انگلستان ، سه در اتریش و یكی در سوئد. ، "کریستوفر ورای مدیر اف بی آی دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. "اما نکته اعلامیه امروز مهم نیست که به کجا می خواهید برای انجام آن کار کنید یا چگونه می خواهید آن را پنهان کنید ، ما به دنبال شما هستیم."

ما وب تاریکی را دیده ایم برداشتهایی مانند این در گذشته ، از جمله جاده بدنام ابریشم. مسئله این است که بازارها تمایل دارند کمی متفاوت ظاهر شوند و نمایندگی های جدید وارد بازار می شوند تا جای بازداشت شدگان را بگیرند. اما با این دستگیری ها و تشنج ها ، وزارت دادگستری این کشور را یک پیروزی بزرگ می داند و می تواند سایر افراد دنیای تاریک را از فروش مواد مخدر منصرف کند.

با حذف وب تاریک ، 179 نفر دستگیر شده و بیش از 1000 پوند مواد مخدر کشف و ضبط شده است
the-web/با-حذف-وب-تاریک-179-نفر-دستگیر-شده-و-بیش-از-1000-پوند-مواد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.