خبر

 • تک بورد - بایگانی اینترنت اسکن های بهتری از مجله Computerworld بارگذاری کرده است

  بایگانی اینترنت اسکن های بهتری از مجله Computerworld بارگذاری کرده است
  24 روز و 1 ساعت قبل

  چرا مهم است: Computerworld یکی از برجسته ترین نشریات تجاری در دوران شکوفایی خود بود و البته تا امروز نیز ادامه دارد ، البته در قالب دیجیتال. بایگانی وقایع ظهور صنعت رایانه را در همان مراحل اولیه خود ، با ترسیم فناوری و روندهایی که ما را به جایی که امروز هستیم هدایت می کند.

  Archive Internet چند سال پیش با بنیاد پاتریک ج مک گاورن همکاری کرد تا برخی از مهمترین نشریات شرکت بین المللی داده را دیجیتالی کند و آنها را برای لذت بردن از همه آنلاین قرار دهد. اگرچه از نظر فنی موفقیت آمیز بود ، اما کیفیت اسکن حاصل بسیار مورد نظر بود.

  خوشبختانه برای محافظان ، ماجرا به همین جا ختم نمی شود.

  بایگانی اینترنتی اخیراً اعلام کرد که نسخه بهتری از بایگانی Computerworld را که مبتنی بر میکروفیلم تازه دیجیتالی شده است ، به اشتراک گذاشته است. ، آرشیو اینترنتی امیدوار است که تاریخ ما را به راحتی در دسترس همه و به صورت رایگان قرار دهد. "

  Computerworld توسط مک گاورن در سال 1967 تاسیس شد و به سرعت به یکی از نشریات تجاری برجسته صنعت تبدیل شد. در سال 2014 پس از 47 سال انتشار ، این نشریه نسخه چاپی خود را رها کرد و فقط به دیجیتال تبدیل شد.

  بایگانی جدیدتر و با کیفیت بالاتر شامل موضوعاتی از سال 1967 تا 2014 است. به نظر می رسد کمی فاصله وجود دارد در پوشش (موارد مربوط به سال 2006-2013 تا زمان نوشتن وجود ندارد) اما شاید این موارد به زودی اضافه شوند. جستجوی متن کامل نیز به طور فعال در مجموعه ادغام می شود و حتی گزینه ای برای خواندن متن با صدای بلند وجود دارد.

خبرهای دیگر از اینترنت