خبر

 • تک بورد - بازی های ویدیویی ، Pornhub و ایجاد محتوای Only Fans: نحوه مقابله انگلیس در حین قفل کردن

  بازی های ویدیویی ، Pornhub و ایجاد محتوای Only Fans: نحوه مقابله انگلیس در حین قفل کردن
  4 روز و 12 ساعت قبل

  در مثالی دیگر از سود بازی های ویدیویی برای دنیا ، گزارش جدید نشان می دهد که بیش از نیمی از انگلیس برای کنار آمدن با قفل شدن سال گذشته آنها را بازی کرده است. به نظر می رسد تماشای و ساختن پورنوگرافی نیز یکی از روشهای محبوب گذراندن زمان در حالی که در خانه بسته شده است بود.

  تنظیم کننده ارتباطات بریتانیا ، آخرین گزارش Oncom Nation آنلاین ، نشان می دهد که 62٪ از بزرگسالان انگلیس و 92٪ از جوانان 16 تا 24 ساله ، زمان خود را به بازی های ویدئویی در طول سال 2020 می گذرانند. بیش از نیمی از آنها گفتند که این فعالیت به آنها کمک کرد تا از قفل و محدودیت های مختلف Covid-19 کشور عبور کنند.

  تلفن ها محبوب ترین روش بازی بودند ، که توسط 39٪ از کل بزرگسالان انگلستان استفاده می شد ، با نسخه موبایل در میان ما برجسته شده است در طی چهار ماه بیش از 11 میلیون بار در انگلیس بارگیری شده است. بازی کنسول متصل به تلویزیون رایج ترین پلتفرم و پس از آن رایانه ها بود. جالب اینجاست که نیمی از گیمرهای 16 تا 64 ساله در کشور گفته اند که فقط عناوین رایگان را بازی می کنند.

  https://techbord.com بازی های ویدئویی ، Pornhub و ایجاد محتوای Only Fans: نحوه مقابله انگلیس در هنگام قفل شدن

  بله ، بعضی از افراد بازی های پوشیدنی انجام می دهند

  < p> سه چهارم بچه های 5 تا 15 ساله در سال 2020 بازی های آنلاین انجام دادند ، محبوب ترین عناوین Roblox ، Minecraft و Fortnite بودند. Call of Duty ، Grand Theft Auto Online و Rainbow Six Siege نیز با وجود امتیاز بالای 18 سال ، اغلب توسط این گروه سنی بازی می شدند.

  https://techbord.com بازی های ویدئویی ، Pornhub و ایجاد محتوای Only Fans: نحوه مقابله انگلیس در حین قفل

  این گزارش نشان می دهد بسیاری از افراد برای کمک به آنها به پورنوگرافی کمک می کنند همه گیری - خوش شانس است که قانون "هیچ افراد دیگری را لمس نمی کند" به خود او گسترش نمی یابد. نیمی از جمعیت بزرگسال انگلیس سال گذشته پورنو آنلاین تماشا کردند ، فقط در ماه سپتامبر 26 میلیون نفر این مطالب را مشاهده کردند.

  https://techbord.com بازی های ویدئویی ، Pornhub و ایجاد محتوای Only Fans: نحوه مقابله انگلیس در حین قفل

  Pornhub با 15 میلیون بازدید کننده محبوب ترین سایت بزرگسالان بود - 50٪ از مردان و 16٪ از زنان ، با دسترسی به اینترنت. بازدیدکنندگان به طور متوسط ​​10 دقیقه و 20 ثانیه در سایت حضور داشتند.

  https://techbord.com بازی های ویدیویی ، Pornhub ، و ایجاد محتوای Only Fans: نحوه مقابله انگلیس در حین قفل

  Pornhub ، بدون توجه به سن شما محبوب است

  OnlyFans نیز با برخی افراد بیننده و محتوای بیشتری کسب می کند مراجعه به سایت به عنوان راهی برای ایجاد درآمد در برابر افزایش بیکاری و عدم اطمینان مالی. OF ، که تقسیم سازنده / پلتفرم 80:20 در سهم درآمد خود را اداره می کند ، در مه 2020 افزایش 75 درصدی را در محتواسازان جدید مشاهده کرد.

خبرهای دیگر از اینترنت