خبر

 • تک بورد - این عکس 717 گیگاپیکسلی از The Night Watch به صورت آنلاین به صورت رایگان قابل مشاهده است

  این عکس 717 گیگاپیکسلی از The Night Watch به صورت آنلاین به صورت رایگان قابل مشاهده است


  12 روز و 16 ساعت قبل

  تاریخچه مختصر: نقاشی 1642 توسط رامبراند ون راین انجام شده است. این موزه چندین بار - به عنوان مثال در آغاز جنگ جهانی دوم و بار دیگر در سال 2003 که موزه بازسازی شد - منتقل شده است - اما در غیر این صورت، از سال 1885 در موزه Rijksmuseum به نمایش گذاشته شده است.

  Rijksmuseum، یک موزه هنر و تاریخ در آمستردام، عکس فوق‌العاده دقیقی از The Night Watch با وضوح ۷۱۷ گیگاپیکسل منتشر کرده است.

  این تیم از ۱۰۰ گیگاپیکسل استفاده کرده است. دوربین مگاپیکسلی Hasselblad H6D 400 MS برای گرفتن 8439 عکس جداگانه از نقاشی. سپس از هوش مصنوعی برای دوختن همه چیز به هم استفاده شد و در نتیجه عکسی عظیم با 717 میلیارد پیکسل با حجم کل فایل 5.6 ترابایت به دست آمد.

  تصویر چهار برابر واضح‌تر از عکسی است که موزه منتشر کرده است. در ماه مه 2020. در واقع، این بزرگترین تصویر دیجیتالی در جهان از یک اثر هنری است و آن تصویر 195 گیگاپیکسلی شانگهای را شرمنده می کند.

  مطالب مرتبط: "نگهبان شب" رامبراند نقاشی به لطف هوش مصنوعی به اندازه اصلی خود بازیابی شده است

  موزه گفت که این تصویر با وضوح فوق العاده بالا به دانشمندان این امکان را می دهد که نقاشی را از راه دور و روند پیری را با جزئیات بیشتری مطالعه کنند.

  حتی سردتر این واقعیت است که در وب سایت موزه برای همه قابل مشاهده است. نسخه ای با اضلاع از دست رفته نیز در دسترس است. سطح کامل جزئیات در اینجا کاملاً شگفت‌انگیز است.


  تگ ها:

  گیگاپیکسلی , night , watch , صورت , آنلاین , رایگان , قابل , مشاهده


  v 10
خبرهای دیگر از اینترنت