خبر

 • تک بورد - این اسلحه Nerf مجهز به گاز عملکرد بهتری نسبت به موتور الکتریکی خود دارد

  این اسلحه Nerf مجهز به گاز عملکرد بهتری نسبت به موتور الکتریکی خود دارد
  13 روز و 12 ساعت قبل

  چرا مهم است: حالتهایی از این دست بسیار کاربردی نیستند (به عنوان مثال این صدای خیلی بلندی دارد) اما اینکه وقتی در خارج از چارچوب فکر می کنید ببینید چه چیزی ممکن است زیبا است. و چه کسی می داند ، با کمی اصلاح بیشتر ، شاید یک محصول قابل فروش یا بهبود یک اسباب بازی موجود ظاهر شود.

  در طی این سالها شاهد تغییرات بسیار مهیب اسلحه Nerf بوده ایم (بلافاصله Nerf N-Strike Maverick بزرگ مارک روبر مجهز به مخزن پینت بال 3000 PSI بلافاصله به ذهن خطور می کند). از طرف دیگر ، این Nerf Blaster 4 زمانه گازسوز ساخته شده توسط Peter Sripol ، به همان اندازه جذاب (و قابل کنترل تر) است.

  Sripol با بلستر موتوری Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 شروع به کار کرد ، موتورهای الکتریکی را که به طور معمول تفنگ را تغذیه می کنند برداشته و یک موتور 4 زمانه Toyan را برای برنامه های RC جایگزین کرد.

   https://techbord.com این اسلحه Nerf بنزینی از موتور الکتریکی خود بهتر عمل می کند

  همانطور که در کلیپ مشاهده خواهید کرد ، یک تن از ساخت های سفارشی لازم نبود تا متناسب با موتور روی اسلحه. با توجه به اینکه موتور بیشتر برای گشتاور پایین تر طراحی شده است ، نتایج بدست آمده چندان چشمگیر نبودند. در برنامه ای مانند این ، آنچه شما واقعاً نیاز دارید دورهای بالای دور در دقیقه است.

  با کمی تغییر بیشتر ، Sripol توانست عملکرد آن را حتی بهتر از موتورهای الکتریکی استوک فراهم کند. او همچنین با نصب صحیح مخزن سوخت ، نصب را تمیز کرد و یک مینی لوله اگزوز کامل با فلپر اضافه کرد.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از اینترنت